مشاور دانشجویان کامپیوتر
هدف:ارائه مشاوره و اطلاع رسانی به دانشجویان کامپیوتر علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز 
قالب وبلاگ

ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از امروز 20 شهریور آغاز شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي از امروز یکشنبه 20 شهریورماه آغاز و تا 27 شهریور ادامه خواهد داشت .

دکتر صدر افزود : ثبت‌نام دوره‌هاي كاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي در 163 رشته ، 3173 کد رشته محل ، 575 مرکز آموزشی در 31 استان کشور با ظرفیت پذیرش 114 هزار نفر انجام می شود.

معاون سنجش و خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت:  داوطلبان مي توانند در مهلت مقرر دفترچه و كارت اعتباري ثبت نام را از دفاتر پستي و يا به صورت اينترنتي تهيه نموده و نسبت به ثبت نام خود از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org اقدام نمايند.

 

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ یکشنبه بیستم شهریور ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

 

 

[ جمعه چهاردهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های كارشناسي ناپيوسته پودمانی دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های كارشناسي ناپيوسته پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر علی صدر ، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : پذیرفته شدگان می بایست از 27 تا 31 شهریورماه با در دست داشتن مدارک شامل تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت ، تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت ، اصل مدرك فوق ديپلم يا كارداني دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي و يا وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي و يا آموزشكده هاي فني و حرفه اي وزارت آموزش وپرورش و يـك بـرگ تصوير آن ، 6 قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاری ، گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقـام مسـئول ، آخـرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار براي پذيرفته‌شدگان شاغل ، مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنماي آزمون مذكور براي برادران مشخص نمايد ، جهت ثبت نام به محل مرکز قبولی خود مراجعه نمایند. معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت : پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز نیز جهت انجام مراحل مصاحبه می بایست از 16 تا 19 مردادماه به محل مرکز قبولی خود مراجعه نمایند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ جمعه چهاردهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی سبوی باران ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی

مسابقه وبلاگ نویسی سبوی باران ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، حجت الاسلام و المسلمین وحید بلندی ، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اعلام این خبر افزود: این مسابقه در راستای نشر فرهنگ و تفکر اسلامی در فضای مجازی از تاریخ 13 رجب مصادف با میلاد پر خیر و برکت حضرت علی(ع) تا 21 ماه رمضان ، مصادف با شهادت آن حضرت و با موضوعات مناسبت های مذهبی، مناسبت ها و رویدادهای تاریخی و ملی، بیداری اسلامی و رویدادهای مرتبط با آن در قالب وبلاگ نویسی برگزار می شود.  حجت الاسلام و المسلمین بلندی در ادامه اظهار داشت : دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند آثار خود را در قالب احادیث، آیات و روایات ، مطالب تخصصی و تحلیلی، خاطره نویسی، داستان کوتاه، متون نظم و نثر و عکس به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی ارسال نمایند. معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  جامع علمی کاربردی تصریح کرد : علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان و نحوه نام نویسی می توانند به پایگاه اطلاع رسانی نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir/nahad  مراجعه نمایند

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ دوشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

راه‌اندازي دوره مهندسي فناوري ارشد در دانشگاه جامع علمي كاربردي

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي با اشاره به تدوين آيين نامه جديد دوره مهندسي فناوري ارشد ويژه بخش‌هاي صنعت و كشاورزي، از پذيرش دانشجو در رشته دامپروري ارگانيك از مهر يا بهمن ماه سالجاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي با اشاره به نگاه جديد دانشگاه جامع علمي كاربردي به آموزش‌هاي مهارتي، عنوان كرد: در اين نگاه ، افراد براي توانمندي هاي خاصي در جامعه تربيت مي‌شوند كه منحصر به مقطع خاصي نيست و مي‌توانند از پايين ترين سطوح تا بالاترين مهارت ها را آموزش ببينند.

وي با بيان اينكه در مهارت هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي در مقطعي اين آموزش ها قطع مي‌شد، افزود: يكي از مهمترين معضلاتي كه داوطلبان داشتند اين بود كه اين نظام در مقطعي ، منقطع مي‌شود و اگر فرد علاقمند به ادامه آموزش باشد، بايد حتما به آموزش نظري بازگردد.

 


ادامه مطلب
[ دوشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

زمان میهمان شدن ، انتقالی و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

زمان میهمان شدن ، انتقالی و تغییر رشته دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در نیمسال اول تحصیلی 91-90 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر علی صدر، معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت:دانشجویان دور‌ه‌های ترمی جهت انتقال به شهر تهران می‌بایست فرم تکمیل شده مربوط را تا 13 مرداد‌ماه به شورای آموزشی مرکز مبدا و دانشجویان دوره‌های ترمی و پودمانی متقاضی میهمانی و انتقالی از شهرستان‌ها به یکدیگر می‌بایست فرم تکمیل شده مربوط را تا 20 مردادماه به شورای آموزشی مرکز مبدا تحویل دهند.دکتر صدر افزود : مراکز آموزشی موظفند پس از بررسی تقاضاهای ارایه شده در شورای آموزشی مرکز، نتایج بررسی تقاضای انتقالی و میهمانی را حداکثر تا پایان زمان ثبت‌نام نیمسال اول تحصیلی90 به دانشجویان و مراکز ذیربط اعلام نمایند.

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی پیرامون روند تغییر‌رشته دانشجویان اظهار داشت: جمع‌آوری و ارسال فرم‌ها و مدارک توسط مرکز آموزشی مقصد به دبیرخانه شورای آموزشی و کیمسیون موارد‌ خاص استان تا اول شهریور‌ماه و اعلام نتایج توسط شورای آموزشی و کمیسیون موارد‌خاص استان تا 24 شهریور‌ماه انجام می‌شود.

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه اظهار داشت: میهمانی در دوره‌های ترمی در ترم اول تحصیلی و نیز انتقالی در دور‌ه‌های پودمانی در پودمان اول تحصیل دانشجو امکان‌پذیر نمی‌باشد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ دوشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

از مهرماه دوره هاي كارشناسي ارشد مهارتي در دانشگاه جامع علمي كاربردي راه اندازي مي شود

رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت : از مهرماه سال جاری در راستای نظام آموزش مهارتی ، دوره های کارشناسی ارشد برای نخستین بار در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی می شود و هم اکنون در مراحل اولیه طراحی این دوره ها هستیم.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر عبدالرسول پورعباس در چهارمين گردهمايي روساي واحدها و مراكز آموزش عالي علمي كاربردي جهاد دانشگاهي كه روز دوشنبه با حضور رييس جهاد دانشگاهي در پژوهشكده فرهنگ و هنر برگزار شد ، با اشاره به دو بخش آموزش‌هاي نظري و آموزش‌هاي مهارتي و فني و حرفه‌اي در نظام جامع آموزشي كشور، گفت: در تمام دنيا آموزش‌هاي ابتدايي با محوريت مهارت و آموزش‌هاي متوسطه با محوريت‌هاي مهارت و نظري پيش مي‌رود.

وي افزود: در بيش از80 كشور دنيا آموزش بين30 تا40 درصد نظري و با هدف توسعه علم و تكنولوژي است، بيش از 70 درصد آموزش مهارتي با هدف توليد نيروي كار و تكنسين متخصص جهت فعاليت در حوزه‌هاي صنعت، كشاورزي و غيره مي‌باشد.

دكترپورعباس با بيان اينكه در ايران سابقه فعاليت نظام مهارتي به 120 سال گذشته برمي‌گردد، ادامه داد: در آن سال‌ها نظام شاگرد و استادي يك نظام آموزش مهارتي بود و در سال‌هاي اخير به دلايل مختلف اين نظام را از دست داديم و اخيرا نظام شاگرد و استادي مدرن طراحي و به شكل پايلوت در پنج استان كشور در حال اجراست.


ادامه مطلب
[ جمعه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۰ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]

ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمی کاربردی تا  28بهمن ادامه دارد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی،دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمی تا ساعت 24 روز پنجشنبه 28 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. دكتر برزويي افزود : ثبت نام اين دوره به دو روش اينترنتي و يا مراجعه به باجه هاي مركزي پستي در استان ها انجام می شود. وي تصريح كرد : داوطلبان مي بايست در مهلت مقرر با مراجعه به پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود : پذيرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 160 رشته، 1980 كد رشته محل ، 499 مركز آموزش علمي كاربردي در 31 استان كشور با ظرفيت پذيرش 118 هزار نفر صورت می پذيرد.

دكتر برزويي در خاتمه گفت : پذيرش در دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودمانی بر اساس معدل كل ديپلم و با توجه به اولويت هاي بومي و غير بومی،‌ سهميه شاغل، آزاد و ايثارگر انجام مي شود

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ شنبه سی ام بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]
ثبت نام پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني و  كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 27 بهمن آغاز مي شود

ثبت نام پذیرفتـه شدگان نهایـی آزمون دوره هـای کاردانی ، کارشناسی پیوستـه و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از 27 بهمن ماه آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : کلیه پذیرفته شدگان مي بايست در یکی از روزهای 27 بهمن تا 30 بهمن ماه با در دست داشتن مدارک شامل

- تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت ،

-كارت ملي و تصوير آن ، 6 قطعه عكس 4*3 ،

- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه ،

- اصل مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید به انضمام یک برگ تصویر آن برای دیپلم های نظام جدید ( برای پذیرفته شدگان دوره های کاردانی) ،

- اصل فرم تائیدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است ، 

- اصل گواهینامه پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه (برای پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته ) ،

- اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن (برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته) ،

- اصل و تصوير كارت پايان خدمت ، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري ،

- گواهي اشتغال به كار و حكم كارگزيني از يگان مربوط براي شاغلين نيروهاي مسلح ،

- گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـوول  و يا تكميل فرم شماره يك دفترچه ثبت نام، با توجه به كد رشته محل قبولي به مركز آموزش علمي كاربردي ذيربط مراجعه نمايند.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه گفت : شروع كلاس ها از 3 اسفندماه مي باشد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ یکشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ مشاور دانشجویان - وامرزانی ] [ ]
[ چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اسامي پذيرفته شدگان آزمون دوره هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي تا پايان هفته اعلام مي شود

فهرست اسامي پذيرفته شدگان آزمون دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي تا پايان هفته اعلام مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون دوره‌هاي كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته و همچنين فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون سال 1389 دانشگاه جامع علمي كاربردي تاپايان هفته بر روي پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قابل رويت مي‌باشد.

بر اساس اين گزارش، پذيرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني مندرج در اطلاعيه‌اي كه به همراه فهرست اسامي بر روي پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور قرار داده مي‌شود ، براي ثبت نام در مهلت مقرر با در دست داشتن مدارك لازم به مركز محل قبولي مراجعه كنند

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز چهارشنبه 20 بهمن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی،ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمی تا روز سه شنبه 26 بهمن ماه ادامه دارد. ثبت نام اين دوره به دو روش اينترنتي و يا مراجعه به باجه هاي پستي انجام می شود. پذيرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 160 رشته، 1980 كد رشته محل ، 499 مركز آموزش علمي كاربردي در 31 استان كشور با ظرفيت پذيرش 118 هزار نفر صورت می پذيرد.

پذيرش در دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودمانی بر اساس معدل كل ديپلم و با توجه به اولويت هاي بومي و غير بومی،‌ سهميه شاغل، آزاد و ايثارگر انجام مي شود

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی 

[ چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

نتايج آزمون هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي ، ‌نيمه دوم بهمن ماه اعلام مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علي صدر ، مدير آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه با اعلام اين خبر آفزود :بر اساس هماهنگي بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش كشور حداقل140 هزار نفردرآزمونهای دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرش می شوند. دكتر علي صدر  در ادامه گفت : از این تعداد حدود 96 هزار نفر در مقطع کاردانی و حدود 44 هزار نفر در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته پذيرفته مي شوند.

لازم بذكر است آزمون دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه 17 دی ماه برگزار شد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، بر اساس اعلام دبيرخانه انتخاب دانشجوي نمونه كشوري وزارت علوم ، تحقيقات و فنآوري ، چهار نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي به عنوان دانشجوي نمونه كشوري سال 1389 انتخاب شدند و جوايز خود را از رياست محترم جمهوري دريافت نمودند.

عباس نیک نفس ،

دانشجوي مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار از مركز آموزش علمي كاربردي ساختمان و شهرسازی تهران در گروه صنعت ،

شهین ابراهیم بابایی ،

دانشجوي مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مدیریت امداد و سوانح از مركز آموزش علمي كاربردي هلال ایران( تهران ) در گروه خدمات اجتماعي ،

حسین فلاحی طرقی ،

دانشجوي مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی از مركز آموزش علمي كاربردي جهاد کشاورزی خراسان رضوی در گروه كشاورزي 

فاطمه وحدتی آراسته ( فرزند شهید )،

دانشجوي مقطع كارداني ترمی رشته هنرهای تجسمی ، نقاشی از مركز آموزش علمي كاربردي فرهنگ وهنر واحد 1 همدان در گروه فرهنگ وهنر

دانشجويان نمونه كشوري دانشگاه جامع علمي كاربردي مي باشند.

دانشگاه جامع علمي كاربردي اين موفقيت بزرگ را به اين دانشجويان و خانواده بزرگ نظام علمي كاربردي ، تبريك مي گويد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی حیدر شايانفر ، معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه ، ضمن تبریک انتخاب چهار نفر از دانشجویان این دانشگاه به عنوان دانشجویان نمونه کشوری در اين باره اظهار داشت : بررسي مراحل مختلف انتخاب دانشجويان دانشگاه تا مرحله معرفي به وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ، از خرداد ماه سالجاري آغاز و تا آذرماه ادامه داشت و از ميان 22 دانشجوي معرفي شده به وزارت علوم ، چهار دانشجوي علمي كاربردي در ميان 50 دانشجوي برگزيده كشوري از 65 دانشگاه قرار گرفتند.

دكتر شايانفر افزود : در فرآيند انتخاب دانشجوي نمونه سال جاري ، دانشجويان در چهار گروه آزمايشي از كل كشور به رقابت پرداختند و مدارك دريافتي ، ابتدا توسط چهار كارگروه علمي تخصصي كشاورزي ، خدمات اجتماعي ، فرهنگ و هنر و صنعت و در مرحله بعد در كميته فرهنگي ، بطور ويژه مورد بررسي دقيق و كامل قرار گرفتند.

معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : رقابت داخلي ميان دانشجويان نمونه علمي كاربردي ، جهت معرفي برگزيدگان نهايي به وزارت علوم ، بدليل قابليت بالاي دانشجويان، بسيار فشرده بود و اين نشان از ظرفيت بالاي دانشگاه جامع علمي كاربردي در پرورش دانشجويان نخبه و ممتاز دارد.

دكتر شايانفر ضمن اشاره به افزايش تعداد برگزيدگان نمونه علمي كاربردي در سال جاري نسبت به سال گذشته ، ابراز اميدواري كرد روند روبه رشد دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي در سطح كشور، بيش از پيش ادامه يابد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

ثبت نام جهت شركت در آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي  دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني اسفند ماه 1389آغاز شد.

به گزارش  روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علي صدر ، مدير آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : داوطلبان واجد شرايط شركت در آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي اسفندماه 1389 مي‌توانند ضمن مراجعه به مركز آموزش علمي كاربردي محل تحصيل و دريافت نام كاربري و رمز عبور از مركز آموزشي ، از امروز چهارشنبه 22 دي ماه لغايت چهارشنبه 6 بهمن ماه از طريق سامانه ثبت نام آزمون مذكور به آدرس http://azmoonjame.uast.ac.ir نسبت به ثبت نام اوليه اقدام نمايند.

دكتر صدر در ادامه اظهار داشت : داوطلبان جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد واجدین شرایط شرکت در آزمون و سایر موارد مي‌توانند دفترچه راهنماي موجود در سامانه ثبت نام را مطالعه يا به مركز آموزش علمي كاربردي محل تحصيل خود مراجعه نمايند.

مدير آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت : آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني 20 اسفندماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش بصورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت : 100 محصول پژوهشي، فناوري، اختراع و ابتكار در نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري توسط دانشگاه جامع علمي كاربردي ارائه شده است. 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، دكتر جعفر خلقاني در بازديد از غرفه دانشگاه در يازدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري با اعلام اين خبر افزود : محصولات ارائه شده توسط دانشگاه جامع علمي كاربردي در اين نمايشگاه با توجه به كمبود فضا، تنها بخش كوچكي از دستاوردهاي فراوان دانشگاه در اين عرصه مي باشد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هشتم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

زمان مهمان شدن و انتقال دانشجويان مراكز تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردي در نيمسال دوم سال تحصيلي90-89 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، دكتر ناصر صبحي قراملكي ، مدير كل خدمات آموزشي دانشگاه اظهار داشت:

جهت انتقال و مهمان شدن دانشجويان ،

ارائه فرم تكميل شده دانشجو به شوراي آموزشي مركز مبداء تا 9 دی ماه ،

بررسي در شوراي آموزشي مركز مبدا و اعلام نتيجه تا 16 دي ماه ،

ارائه فرم تكميل شده مركز مبداء به شوراي آموزشي مركز مقصد تا 30 دي ماه ،

بررسي در شوراي آموزشي مركز مقصد و اعلام  نتيجه تا 7 بهمن ماه و

انجام امور اداري و آموزشي تا زمان پايان ثبت نام انجام مي شود.

دكتر صبحي پيرامون زمان انتقال دانشجويان دوره هاي ترمي از ساير استانها به شهر تهران اظهار داشت :

ارائه فرم تكميل شده دانشجو به به مرکز مبداء تا ۳۰ آذر ماه،

بررسی در مرکز مبدأ و اعلام  نتيجه  تا ۱۶ دی ماه،

ارائه فرم تكميل شده مرکز مبدأ به مرکز مقصد تا ۲۳ دی ماه،

بررسی در مرکز مقصد و اعلام  نتيجه  تا ۳۰ دی ماه ،

جمع آوری و ارسال فرم ها توسط مرکز آموزش مقصد به دبیرخانه شورای آموزشی و كميسيون موارد خاص دانشگاه از طريق اتوماسيون اداري از ۲ بهمن ماه ،

اعلام  نتایج توسط شورای آموزشی و کمیسیون موارد خاص دانشگاه تا ۱۲ بهمن ماه و

انجام امور اداری و آموزشی انجام تا پایان زمان ثبت نام انجام مي شود.

 

مدير كل خدمات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت :

تقاضاي تغيير رشته و انتقال توام با تغيير رشته دانشجويان ، فقط در تابستان هر سال قابل بررسي است و زمان بندي مربوطه در موعد مقرر اعلام مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ چهارشنبه هشتم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

براي نخستين بار دوره هاي كارداني پيوسته ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي در 58 رشته اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود:اين دوره ها در 4 گروه صنعت در 33 رشته ، فرهنگ وهنر در 16 رشته ، كشاورزي در 7 رشته و مديريت خدمات اجتماعي در 3 رشته برگزار مي شود. معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : فارغ التحصيلان هنرستان هاي فني حرفه اي و كاردانش مهمترين مخاطبان اين دوره ها مي باشند و مي توانند با ورود به اين دوره ها تا بالاترين سطوح آموزش عالي مهارتي را در دانشگاه جامع علمي كاربردي طي نمايند.

دكتر برزويي تصريح كرد : تلاش خواهيم كرد اين رشته ها در سراسر كشور با توجه به نيازهاي هر استان ايجاد و اجرا شود. وي افزود : آزمون دوره هاي كارداني پيوسته ترمي دانشگاه جامع علمي كاربردي مانند ساير دوره هاي اين دانشگاه ، توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي شود. دكتر برزويي در خاتمه اظهار داشت : ثبت نام اين دوره ها تا پايان سالجاري انجام مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ چهارشنبه هشتم دی ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
آموزش هاي علمي كاربردي مي بايست با آموزش هاي مهارتي عجين ، بازبيني و اصلاح شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر رجبعلي برزويي ، دبير بيستمين گردهمايي واحدهاي استاني دانشگاه علمي كاربردي ، با بيان اين مطلب افزود: در كشور ما استادكاران مجرب با پايه دانش لازم كم است و در اين راستا بايد آموزش مهارتي و آموزش عالي بر تدوين آموزش مهارتي تعامل داشته باشد و نبايد جدا شوند.

وي با بيان اينكه حوزه مهارتي در بخش‌هاي مختلف اجرا مي‌شود، افزود: در برخي حوزه‌ها كارهاي موازي انجام مي‌شود هرچند كه هيچ كس منكر اتفاقات مفيد و با ارزش انجام شده نيست.

دكتربرزويي با طرح اين سوال كه آيا نظام آموزش مهارتي كشور جايگاه اصلي خود را پيدا كرده است يا خير؟ عنوان كرد: مطمئنا همگي پاسخ مي‌دهيم كه نسبت به هدف و جايگاه اصلي خيلي فاصله داريم و تلاشمان اين است كه ساختار از صفر تا100 شكل گيرد و هر كسي وظايف خود را انجام دهد.

وي ادامه داد: در اين نشست قصد داريم تا با همراهي و همفكري صاحب نظران نظام علمي كاربردي، فني حرفه‌اي و مهارتي بتوانيم همفكري كنيم و مسير حركت و شكل گيري نظام را تبيين كنيم.

دكتربرزويي با بيان اينكه نزديك50 درصد فناوري‌ها در آمريكا در بخش مراكز آموزشي تحقيقاتي و در دل صنعت است نه دانشگاه‌ها، عنوان كرد: عدم منزلت مشاغل جديد از بزرگترين مشكل‌هاي موجود در كشور است و آرزوي بسياري از افراد اين است كه وارد دانشگاه شوند.

وي با بيان اينكه دانشگاه جامع علمي كاربردي با يك هدف مقدس آغاز به كار كرد و توانست موفقيت‌هاي زيادي كسب و فارغ التحصيلان زيادي را در اختيار جامعه قرار دهد، افزود: متاسفانه برخي از حوزه‌ها جهت گيري نظري پيدا كردند كه بايد به مسير اصلي خود بازگردانده شوند.

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي به اصلاح معيارهاي تخصص و شغل اشاره و اظهاركرد: خوشبختانه توسط رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي تعاملاتي با قانون گزاران و بخش‌هاي اجرايي ايجاد شده است.

وي ادامه داد: بايد از امكانات و تجهيزات كارخانه‌ها و صنايع حداكثر استفاده را ببريم.

دبير اين همايش با بيان اينكه مسير گسترش بايد بازنگري شود، عنوان كرد: در اين راستا بايد به سمت آموزش‌هاي هدفمند پيش رويم و در حال حاضر در آموزش عالي توسعه آموزش بر اساس آمايش سرزمين آغاز شده است.

وي با بيان اينكه از امسال پذيرش دوره‌هاي ترمي بر اساس آمايش آغاز شده و بايد ادامه يابد، خاطرنشان كرد: بايد محتواي دروس ، تدوين و بازنگري شود و قلمرو فعاليت‌هاي دانشگاه اصلاح شود

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ پنجشنبه ششم آبان ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

ثبت نام پذيرفته‌شدگان نهايي دوره‌هاي كارداني علمي كاربردي پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از چهارشنبه 5 آبان ماه آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار، معاون نظارت و سنجش دانشگاه با اعلام اين خبر افزود :

كليه پذيرفته‌شدگان مي بايست در يكي از روزهاي چهارشنبه 5 آبان تا شنبه 8 آبان ماه با در دست داشتن مدارك شامل

تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت،

 اصل و تصوير كارت ملي،

اصل و تصوير گواهي‌نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم (همه پذيرفته‌شدگان بايد قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصيل شده باشند)،

 اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاء رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل

6 قطعه عكس3*4 تمام رخ تهيه شده در سال جاري ،

گواهي اشتغال به كار با امضاء و مهر بالاترين مقام مسئدول محل كار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش)،

تصوير آخرين فيش حقوقي يا حكم كارگزيني يا قرارداد همكاري و اصل آنها جهت تأييد (فقط براي پذيرفته‌شدگان شاغل

اصل و تصوير كارت پايان خدمت، كارت معافيت دايم پزشكي يا كفالت يا كارت معافيت دايم زمان صلح با فرم كامپيوتري (براي آقايان

با توجه به كد رشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 37 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، به مركز آموزش علمي كاربردي ذيربط مراجعه نمايند.

دكتر كشتكار تصريح كرد : كلاس‌ها از 9 آبان ماه شروع مي شود. معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : ثبت نام با تاخير پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني 12 و 13 آبان، پايان كلاس ها 23 دي ماه و امتحانات پايان پودمان 28 دي تا 12 بهمن ماه سالجاري برگزار مي شود

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ یکشنبه دوم آبان ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي دوره‌هاي كارداني علمي كاربردي پودماني اعلام  شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، اسامي پذيرفته شدگان دوره هاي كارداني پودماني بر روي پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org قابل مشاهده مي باشد.

لازم به ذكر است پذيرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 145 كد رشته ،2113 كد رشته محل ، 466 مركز آموزش علمي كاربردي در 30 استان كشور با ظرفيت پذيرش 121 هزار نفر انجام شد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ یکشنبه دوم آبان ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

ثبت نام دوره های كارداني پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 21 شهريورماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر رجبعلي برزويي ، معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز يكشنبه 21 شهريورماه آغاز و تا روز شنبه 27 شهريور ادامه خواهد داشت.

دكتر بروزيي در ادامه اظهار داشت : ثبت نام اين دوره به دو روش اينترنتي و يا مراجعه به باجه هاي پستي انجام مي شود . وي تصريح كرد : پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی در 145 کد رشته ، 2113 کد رشته محل ، 466 مرکز آموزش علمی کاربردی در 30 استان كشور با ظرفيت پذيرش 120 هزار نفر صورت می پذیرد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

زمان و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، كارت‌ ورود به جلسه آزمون كليه داوطلبان آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي پودماني شهريورماه سال 1389 از 23 تا 25 شهرويورماه بر روي پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده و پرينت مي باشد. داوطلبان جهت اطلاع از حوزه‌هاي رفع نقص كارت و اطلاعات تکميلي مي توانند به نشريه پيك سنجش مورخ 15 شهريورماه مراجعه نمايند. لازم به ذكر است آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني ساعت 9 صبح روز جمعه 26 شهريورماه برگزار مي شو د.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

راه‌اندازي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري در دانشگاه جامع علمي كاربردي

سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد بر اين‌كه پذيرش دانشجو در دانشگاه جامع علمي كاربردي متوقف نمي‌شود ، از ايجاد مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا در دانشگاه جامع علمي كاربردي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر عبدالرسول پورعباس در اولين نشست خبري خود ضمن تبريك هفته دولت با بيان اين‌كه دانشگاه جامع علمي كاربردي بايد به سمت دوره‌هاي عالي مهارتي حركت كند ، گفت: دوره دكتراي مهارتي بايد در دانشگاه جامع علمي كاربردي طراحي شود.

.......


ادامه مطلب
[ دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

ثبت نام دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی دهه سوم شهریور ماه انجام می شود.

ثبت نام دوره های كارداني پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی دهه سوم شهریور ماه انجام می شود.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر عبدا... افشار ، معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود : پذیرش دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی در 145 کد رشته ، 2080 کد رشته محل ، 466 مرکز آموزش علمی کاربردی در 30 استان كشور صورت می پذیرد . وی تصریح کرد : پذیرش این دوره در 4 گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر انجام  می شود . دکتر افشار در ادامه اظهار داشت : متقاضیان می بایست در زمان مقرر كه توسط سازمان سنجش آموزش كشور اعلام مي شود با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور ،دفترچه های ثبت نام را دریافت نموده و به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند . معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود : پذیرش در دوره های کاردانی علمی کاربردی پودمانی بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت های بومی و غیر بومی ، سهمیه شاغل ، آزاد و ایثارگر انجام می شود . دکتر افشار در خاتمه اظهار داشت : داوطلبان مرد می بایست دارای کارت پایان خدمت باشند

 

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دانشگاه جامع علمي كاربردي در سال جاري مطابق روال گذشته دانشجو مي پذيرد

 دانشگاه جامع علمي كاربردي در سال 1389 ، مطابق روال سال هاي گذشته در مقاطع كارداني ،كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشجو مي پذيرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ،‌ دكتر عبدا... افشار معاون آموزشي دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : بر اساس توافقات صورت گرفته ، در سال جاري دانشگاه جامع علمي كاربردي در دوره هاي ترمي و پودماني پذيرش دانشجو خواهد داشت .

 وي تصريح كرد : پذيرش دوره هاي پودماني در مقطع كارداني در دو نوبت در نيمه دوم شهريور ماه و نيمه دوم بهمن ماه و پذيرش دوره هاي ترمي در مقاطع كارداني ،‌ كارشناسي پيوسته و ناپيوسته در يك نوبت در نيمه دوم آبان ماه انجام مي شود . دكتر افشار افزود : مطابق روال گذشته كليه مراحل ثبت نام و پذيرش توسط سازمان سنجش آموزش كشور صورت مي پذيرد . معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت : اطلاعات تكميلي متعاقبا از طريق پرتال اطلاع رساني دانشگاه جامع  علمي كاربردي به آدرس www.uast.ac.ir  اعلام مي شود.

 

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

پذيرش دانشجوي علمي کاربردي متوقف نمي شود

سرپرست جديد دانشگاه جامع علمي کاربردي تاکيد کرد: پذيرش دانشجوي جديد علمي کاربردي در سال جاري هم ادامه پيدا مي کند و جريان آن به هيچ وجه متوقف نمي شود.


ادامه مطلب
[ سه شنبه نوزدهم مرداد ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، پیرو اعلام تعطیلی روزهای 20و21تیرماه از سوی هیات دولت ، امتحانات دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در تاریخ های از پیش تعیین شده برگزار می شود

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

- آیا این خبر را خوانده یا شنیده بودید؟؟؟

- مرکز علمی کاربردی شما چگونه در این باره اطلاع رسانی و یا برخورد نمود؟

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

کنفرانس بين‌المللي شهروند الکترونيک و تلفن همراه شهريورماه سال جاري برگزار مي‌شود.

نسخه الکترونيک فراخوان در پايگاه اطلاع‌رساني کنفرانس به نشاني www.icecc2010.com

قابل دريافت است.

دبيرخانه کنفرانس: تهران اقدسيه بزرگراه ارتش (لشکرک) خ وليعصر تقاطع خ پروين پ 2 واحد 3

 

کد پستي: 1694833713

 تلفن 22964396

نمابر 22967769

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

سئوال: آیا می دانستید به ازای سرانه هر دانشجو امکاناتی به مراکز آموزش عالی داده می شود که حق دانشجوست؟

سمه تعالي

به اطلاع كليه مراكز و موسسات علمي ـ كاربردي كه تا كنون موفق به دريافت سهميه روغن مرحله سوم 1388 نگرديده اند مي رساند:

طبق اطلاع رساني انجام گرفته از سوي صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري  مراكز آموزشي مي توانند بر اساس آدرس جديد برخي از نمايندگي هاي جهت دريافت سهميه روغن مرحله سوم سال 1388 تا تاريخ 15/4/1389 اقدام نمايند. بديهي است مراكز آموزشي در صورت بروز هرگونه مشكل درخصوص دريافت سهميه مرحله روغن سال 1388؛ در شهرستانها به واحدهاي استاني و در استان تهران به سازمان مركزي دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي (مديريت اموردانشجويي ) موارد را اعلام فرمايند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

دیگر چه حقوقی هست که شما از آنها خبر ندارید؟

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

راه‌اندازي سيستم يكپارچه ارسال و دريافت پيامك دانشگاه جامع علمي كاربردي

 سيستم يكپارچه ارسال و دريافت پيامك دانشگاه جامع علمي كاربردي راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، حسين پوربشاش  ، مدير آمار و اطلاع رساني دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : در راستاي تحقق اهداف دولت الكترونيك و طرح جامع IT  دانشگاه ، سيستم يكپارچه ارسال و دريافت پيامك در سازمان مركزي دانشگاه جامع علمي ‌كاربردي و 30 واحد استاني به‌صورت web-based راه‌اندازي شد. وي در ادامه گفت : علاوه بر امكان ارسال و دريافت پيامك به‌صورت تكي و گروهي ، اين سيستم توانايي انجام مواردي مانند تبليغات ، اطلاع‌رساني  ، فراخواني ، يادآوري‌ها ، ارسال گزارشات كاري ، اخبار ، آزمون‌ها ، نظرسنجي و امور مشتركين را دارد.

پوربشاش در ادامه اظهار داشت : در فاز اول اين پروژه ، به 25 مديريت در سازمان مركزي دسترسي اعطا شد و در يك كارگاه آموزشي نحوه عملكرد بخش هاي مختلف آن تشريح و به پرسش‌هاي كاربران پاسخ داده شد. وي تصريح كرد : بزودي و پس از برطرف شدن مشكلات احتمالي ، در فاز دوم به سي واحد استاني دسترسي داده خواهد شد تا اطلاع‌رساني به دانشجويان و مدرسان در اسرع وقت صورت پذيرد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

ثبت نام بيش از 7 هزار نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي در طرح

ضيافت انديشه

بيش از 7 هزار نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي در طرح ضيافت انديشه ثبت نام نمودند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، حجت الاسلام والمسلمين سيد عباس موسوي ،‌ مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : طرح ضيافت انديشه توسط نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها از 3 تا 24 ماه مبارك رمضان به مدت 21روز برگزار مي شود . حجت الاسلام والمسلمين سيد عباس موسوي در ادامه اظهار داشت : دانشگاه جامع علمي كاربردي با اطلاع رساني به موقع به واحدهاي استاني ، ارسال پوستر به مراكز علمي كاربردي سراسر كشور و برنامه ريزي براي دانشجويان ، زمينه ثبت نام آنها را در اين طرح فراهم نمود.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دردانشگاه جامع علمي كاربردي تصريح كرد : كلاس هاي اين دوره پيرامون مباحثي چون معارف ، غرب شناسی ، شیعه شناسی ، جنگ نرم و فمینیسم شناسی است و همچنین جلسات شبی با قرآن ، تفسیر قرآن و نهج البلاغه از دیگر برنامه های فرهنگی طرح ضيافت انديشه هستند كه در دانشگاه هاي اصلي هر استان برگزار مي شود . وي افزود : اين طرح اولين و بزرگترين طرح ضيافت انديشه در كشور مي باشد كه 100هزار نفر از دانشجويان سراسر كشور در آن شركت دارند و 15 هزارنفر از اساتيد خبره ، آموزش دانشجويان را بر عهده دارند .

حجت الاسلام والمسلمين موسوي در خاتمه اظهار داشت : اين طرح با همكاري وزارتخانه هاي علوم ، تحقيقات و فناوري و بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي برگزار مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

ثبت نام بيش از 7 هزار نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي در طرح ضيافت انديشه

بيش از 7 هزار نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي در طرح ضيافت انديشه ثبت نام نمودند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، حجت الاسلام والمسلمين سيد عباس موسوي ،‌ مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : طرح ضيافت انديشه توسط نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها از 3 تا 24 ماه مبارك رمضان به مدت 21روز برگزار مي شود . حجت الاسلام والمسلمين سيد عباس موسوي در ادامه اظهار داشت : دانشگاه جامع علمي كاربردي با اطلاع رساني به موقع به واحدهاي استاني ، ارسال پوستر به مراكز علمي كاربردي سراسر كشور و برنامه ريزي براي دانشجويان ، زمينه ثبت نام آنها را در اين طرح فراهم نمود.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دردانشگاه جامع علمي كاربردي تصريح كرد : كلاس هاي اين دوره پيرامون مباحثي چون معارف ، غرب شناسی ، شیعه شناسی ، جنگ نرم و فمینیسم شناسی است و همچنین جلسات شبی با قرآن ، تفسیر قرآن و نهج البلاغه از دیگر برنامه های فرهنگی طرح ضيافت انديشه هستند كه در دانشگاه هاي اصلي هر استان برگزار مي شود . وي افزود : اين طرح اولين و بزرگترين طرح ضيافت انديشه در كشور مي باشد كه 100هزار نفر از دانشجويان سراسر كشور در آن شركت دارند و 15 هزارنفر از اساتيد خبره ، آموزش دانشجويان را بر عهده دارند .

حجت الاسلام والمسلمين موسوي در خاتمه اظهار داشت : اين طرح با همكاري وزارتخانه هاي علوم ، تحقيقات و فناوري و بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي برگزار مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعلام جزئیات اعطای وام شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی جزئیات اعطای وام شهریه به دانشجویان اين دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علی اصغر جعفری درباره اعطای وام شهریه به دانشجویان علمی کاربردی اظهار داشت : دانشجویان  می توانند برای درخواست وام شهریه نیمسال دوم سال تحصيلي 89-1388 تا 26 اردیبهشت ماه به مراکز آموزش علمي كاربردي محل تحصیل خود مراجعه و درخواست را به کارشناس مربوطه اعلام کنند تا کارشناسان برای ثبت نام اینترنتی وام شهریه اقدام کند.

وی با اعلام کاهش 20 درصدی وام شهریه در نیمسال دوم تحصیلی با توجه به افزایش تعداد دانشجویان ، گفت: سقف اعتبار وام شهریه در نیمسال اول حدود 2 میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است.

 معاون دانشجویی و فرهنگي دانشگاه جامع علمی کاربردی از اختصاص یک میلیارد و 800 میلیون تومان وام شهریه براي نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه خبر داد و گفت: در مجموع برای سال تحصیلی 88-89 اعتباري نزدیک به 4 میلیارد تومان اعتبار از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري به این دانشگاه تخصیص داده شده است.

 دكتر جعفري در خاتمه اظهار داشت : هر دانشجو می تواند مبلغي معادل 600 هزار تومان در طول یک مقطع تحصیلی اعم از کاردانی و یا کاردانی به کارشناسی دریافت کند در واقع ميزان وام مربوط به هر ترم و يا پودمان 150 هزار تومان مي باشد كه در 4 ترم و يا پودمان به دانشجويان متقاضي وام پرداخت مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ جمعه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

حضور تیم رباتیک بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در جشنواره علم پژوهان آرمان خواه

تيم رباتيك بسيج دانشجويي دانشگاه جامع علمي كاربردي استان تهران در جشنواره علم پژوهان آرمان خواه شركت مي كنند .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، اين جشنواره ويژه ممتازان تحصيلي دانشگاههاي سراسر كشور و همچنين نخبگان و مخترعان بسيجي تهران بزرگ 6 ارديبهشت ماه در دانشگاه صنعتي اميركبير برگزار مي شود .

تيم رباتيك بسيج دانشجويي دانشگاه جامع علمي كاربردي استان تهران متشكل از 6 نفر دانشجو در اين جشنواره حضور مي يابند .

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ جمعه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعلام نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي

نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني اسفندماه 1388 بر روي پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.Sanjesh.org  و پرتال اطلاع رساني دانشگاه جامع علمي كاربردي به آدرس www.uast.ac.ir  قابل مشاهده مي باشد.

بديهي است در خصوص انجام مراحل فارغ‎التحصيلي ، موضوع از طريق مركز آموزش علمي كاربردي مربوط قابل پيگيري مي‎باشد.

 

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای مشاهده اعلام نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي کارداني علمي - کاربردي پودماني مورخ اسفند ماه 1388 اینجا را کلیک نمایید

منبع خبر: سایت سازمان سنجش آموزش کشور

[ جمعه دهم اردیبهشت ۱۳۸۹ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
مهلت ثبت نام در دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي تمديد شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، داوطلبان متقاضي ثبت نام در دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني مي توانند تا ساعت 24 روز شنبه اول اسفند ماه با مراجعه به پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org  نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

لازم به ذكر است كارت اعتباري و دفترچه ثبت نام در باجه هاي مركزي پست در شهرستانها و در تهران نيز منحصرا در مناطق پستي 11 ، 13 ، 14، 15 ، 16 ، 17 ،  18 و 19 از ساعت 8 الي 19 روزهاي 29 تا 1 اسفند ماه توزيع مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
 

مهلت ثبت نام دوره هاي كارداني و كارشناسي

دانشگاه جامع  علمي كاربردي تمديد شد

مهلت ثبت نام در دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي تا روز سه شنبه 6 بهمن ماه تمديد شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ،  داوطلبان متقاضي ثبت نام در آزمون دوره‌هاي كارداني و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته اين دانشگاه مي توانند در تهران با مراجعه به يكي از مناطق پستي 11 ، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18 و 19 مدارك ثبت نام را تهيه نمايند. همچنين داوطلبان در ساير استان ها نيز مي توانند جهت تهيه مدارك ثبت نام به باجه مركزي پست هر يك از شهرستان‌هاي كشور مراجعه نمايند. داوطلباني كه مدارك ثبت نام آزمون دوره‌هاي علمي كاربردي را تا روز سه شنبه۶ بهمن ماه دريافت مي كنند تا ساعت  24 همان روز فرصت دارند تا با مراجعه به پايگاه الكترونيكي  سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني  www.sanjesh.org   به صورت ‪  اينترنتي نسبت به ثبت نام اقدام كنند.

تاكنون 161 هزار نفر در دوره هاي كارداني و 136 هزار نفر در دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي ثبت نام نموده اند.

لازم به ذکر است آزمون دوره های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه ۱۴ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 منبع خبر: سایت سازمان سنجش آموزش کشور

[ یکشنبه چهارم بهمن ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

شرايط پذيرش بدون آزمون برگزيدگان علمي دوره هاي كارداني ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در مقطع كارشناسي ناپيوسته اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، بر اساس اعلام مديريت آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه ، با استناد به آيين نامه ارايه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ، دانشگاه جامع علمي كاربردي براي نيمسال دوم تحصيلي سال89-1388 اقدام به پذيرش برگزيدگان علمي دوره هاي كارداني ناپيوسته در مقطع كارشناسي ناپيوسته بدون شركت در آزمون ورودي مي نمايد. اين پذيرش فقط به صورت اينترنتي بوده و داوطلبان مي بايست از 27 دي ماه تا 3 بهمن ماه سالجاري با مراجعه به پايگاه الكترونيكي برگزيدگان علمي به آدرس http://azmoon.uast.ac.ir.nokhbe  و تكميل فرم هاي مربوطه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند. همچنين داوطلبان مي بايست پس از ثبت نام اينترنتي ، مستندات ثبت نام را جهت بررسي در كميته پذيرش برگزيدگان علمي مطابق مندرجات فراخوان را تا 11 بهمن ماه سالجاري به مديريت آزمون ، آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي ارسال نمايند.

بديهي است دانشگاه جامع علمي كاربردي به درخواست هايي كه به صورت ناقص يا پس از تاريخ فوق ارسال گردد ، ترتيب اثر نخواهد داد. همچنين مقرر است واحدهاي استاني و موسسات و مراكز آموزشي علمي كاربردي اطلاع رساني لازم را به داوطلبان واجد شرايط انجام دهند

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

كتاب مجموعه مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي  منتشر شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار، معاون نظارت و سنجش و نايب رئيس شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : با توجه به مصوبات شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص دانشگاه جامع علمي كاربردي از سال 1380 تاكنون و تعدد ابلاغيه ها ، اصلاحيه ها و آئين نامه هاي آموزشي هر دو نظام ترمي و پودماني ، معاونت نظارت و سنجش دانشگاه به منظور سهولت كار،  يكپارچه سازي ، هدفمندسازي و افزايش كارآيي و بهره وري خدمات آموزشي مطلوب به دانشجويان علمي كاربردي ، درصدد برآمد كه نسبت به ايجاد تشكيلات نظام‌مند در مراكز، موسسات و واحدهاي استاني با حدود و وظايف و اختيار معين و مشخص از سوي شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص دانشگاه اقدام نمايد كه اين امر از اواخر سال گذشته به تلاش اعضاء شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص و برخي از صاحبنظران و كارشناسان محقق شد.

دكتر كشتكار در ادامه ضمن يادآوري بخشنامه شماره 86045/87/م مورخ 28/12/87 كه در آن علاوه بر تبيين ساختار شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص واحدهاي استاني ، شوراي آموزشي ، آئين نامه هاي آموزشي دوره هاي كارداني و كارشناسي ترمي و دوره هاي كارداني پودماني ، مصوبات شوراي آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، ابلاغيه ها ، اصلاحيه هاي شوراي عالي برنامه ريزي ، سازمان سنجش ، آئين نامه اجرايي كميسيون بررسي موارد خاص دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي ، دستورالعمل اجرايي بخشنامه ايجاد تسهيلات براي فرزندان اعضاء هيات علمي و  آئين نامه انتقال دانشجويان ايراني شاغل به تحصيل در خارج از كشور به دانشگاه ها ، موسسه هاي آموزش عالي و مراكز پژوهشي داخل ابلاغ شد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: در سال 1388 اين معاونت به منظور سهولت دسترسي مراجع ذيربط به ساختار فوق الذكر ، اقدام به تهيه لوح فشرده برنامه خودآموز نمود كه اين لوح فشرده به تمامي مراكز و واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي ارسال شد

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، براساس اعلام مديريت آزمون آموزش هاي خاص و غير حضوري دانشگاه ، ثبت­نام داوطلبان واجد شرايط شركت در آزمون فوق صرفاً از طريق سامانه ثبت­نام اينترنتي آزمون جامع و ارزيابي حرفه­اي به آدرس http://azmoonjame.uast.ac.ir  انجام خواهد شـد و داوطلبان واجد شرايط مي­بايست پس از مطالعه دفترچه راهنماي ثبت­نام آزمون كه از طریق سامانه اينترنتي فوق­الذكر قابل دانلود مي­باشد، شخصا نسبت به درج مشخصات فردی و آموزشی خود مطابق پيش‌نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور اقدام نمايند. داوطلبان جهت دريافت نام كاربري و رمز عبور و اطلاعات آموزشي موردنياز جهت ثبت­نام اينترنتي مي­بايست از 15 دي ماه به مركز آموزشي خود مراجعه نمايند. ضمناً داوطلبان مي­بايست شخصاً از روز سه­شنبه 22 دي ماه تا چهارشنبه 30 دي ماه نسبت به ثبت­نام اقدام نمايند.همچنين وجه ثبت­نام در آزمون مذكور 59 هزار و 500 ريال  مي­باشد. داوطلبان تایید شده می‌بایست فیش پرینت شده آزمون مذکور را از مرکز آموزشی مربوط دریافت و نسبت به واریز و تحویل آن به مرکز ذيربط تا تاریخ مشخص شده از سوی مرکز آموزشی ، اقدام نمایند. ثبت­نام اوليه داوطلب يا واريز فيش به منزله تأييد شركت در آزمون نمي­باشد و متقاضيان مي­توانند نتيجه تأييد يا عدم تأييد شركت در آزمون را از طريق سامانه و با استفاده از كد رهگيري و شماره شناسنامه خود از روز دوشنبه 10 اسفندماه مشاهده نمايند.

...........


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

کرمانشاه روابط عمومی واحد استانی : در این نشست  معاون آموزشی و پژوهشی مرکزعلمی – کاربردی امام رضا (ع)، هدف از تشکیل شورای مشورتی دانشجویی را فراهم آوردن زمینه مناسب برای ارتباط مستقیم مسوولان مرکز با دانشجویان و اطلاع از نظرات و مسائل و مشکلات آنها بیان کرد و خاطر نشان کرد که کمیته مشورتی یک تشکل دانشجویی نیست بلکه شورایی است که در ساختار دانشگاه علمی کاربردی تعریف شده و تشکل های مختلف دانشجویی  نماینده ای در این شورا دارند.

میثم خسروی در ادامه توضیح داد: این شورا به واسطه ی ساختارش و عضویت نمایندگان بسیج دانشجویی، انجمن های علمی ،فرهنگی و  ورزشی و اعضای دانشجویی عقل منفصل و مهمترین و ارزشمندترین  نقطه ی تعامل دانشجویان با مسوولین مرکز است.

 در ادامه معاون آموزشی مرکز  بدنه ی دانشجویی در مراکز علمی کاربردی را بدنه ای نیازمند به تقویت بیشتر توصیف کرد و از اعضای شورا خواست که فعالتر باشند و این بدنه را تقویت کنند.

سپس کارشناس فرهنگی و دانشجویی مرکز رئوس مطالب مندرج در آیین نامه شورای مشورتی دانشجویی دانشگاه را قرائت و به توجیه اعضای دانشجویی در این خصوص پرداخت. در پایان دانشجویان حاضر در جلسه به بیان مسائل خاص خود پرداخته و در این باب به گفتگو نشستند.

 مرکز آموزش علمی – کاربردی امام رضا ( ع) از مراکز غیردولتی مستقر در شهرستان اسلام آباد غرب ،تحت نظارت واحد استانی کرمانشاه باحضور 500نفر دانشجوی مشغول به تحصیل می باشد.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

(* حالا ی چندتا سئوال: *)

 *مسئول فرهنگی دانشگاه ما کیست؟

* ۵ مورد از عمده فعالیت های فرهنگی دانشگاه را نام ببرید؟

* در چه مسائلی از دانشجویان مشورت گرفته می شود؟

 

[ دوشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

حضورفعال دانشگاه جامع علمي كاربردي

در نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري

دانشگاه جامع علمي كاربردي در نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري حضوري فعال دارد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر حيدرعلي شايانفر ، معاون پژوهشي دانشگاه با اعلام اين خبر اظهار داشت : اين دانشگاه با بيش از 150 محصول پژوهشي ، فناوري ، اختراعات و ابتكارات در اين نمايشگاه شركت نموده است. دكتر شايانفر افزود : محصولات ارائه شده توسط دانشگاه جامع علمي كاربردي در اين نمايشگاه با توجه به كمبود فضا ، بخش كوچكي از دستاوردهاي اين دانشگاه مي باشد به شكلي كه محصولات ارائه شده از ميان بيش از 2000 دستاورد دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه انتخاب شده است. معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : مولتي پرس پرتابل ، ربات مسير ياب ، بالابر هوشمند خودرو ، ربات آتش نشان ، ربات مين ياب ، نمونه اي از محصولات ارائه شده دانشگاه جامع علمي كاربردي در نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري مي باشد. لازم به ذكر است اين نمايشگاه تا 26 آذرماه در محل مصلي تهران ادامه خواهد داشت .

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

[ دوشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

بيانيه بسيج دانشجويي دانشگاه جامع علمي كاربردي

در واكنش به هتك حرمت حضرت امام خميني (ره)

بسيج دانشجويي دانشگاه جامع علمي كاربردي در واكنش به هتك حرمت حضرت امام خميني (ره) بيانيه اي صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دراين بيانيه آمده است :" آنچه که شما ملت شریف و مجاهد برای آن بپا خاستید و دنبال می کنید و برای آن جان و مال نثار کرده و می کنید والاترین و بالاترین و ارزشمندترین مقصد و مقصودی است که از صدر عالم در ازل و از پس این جهان تا ابد عرضه شده است و خواهد شد و آن مکتب الوهیت بمعنی وسیع آن و ایده توحید با ابعاد رفیع آن است که اساس آن خلقت و غایت آن در پهناور وجود و در درجات و مراتب غیب و شهود است ".(وصيت نامه روح الله)

می خواهید بدانید دانشجوی مسلمان ایرانی کیست؟ او راهروی خط انبیاء و فرزند خلف حضرت روح الله است و در صدد است تا   آرمان ها و اندیشه های او را درسطر سطر وجود خویش ، تنش ، وطنش و کل جهان اسلام متبلور سازد .

"شماراهی را می روید که تنها راه تمام انبیاعلیهم سلام الله و یکتا راه سعادت مطلق است . در این انگیزه است که همه ی اولیا شهادت را در راه آن بآغوش می کشند و مرگ سرخ را احلی من العسل میدانند ".(وصيت نامه روح الله)

دانشجوی مسلمان تکلیف خویش را امتداد راه نورانی شهیدان و آرمانهای بلند بیدادگر بزرگ قرن ، امام خمینی می داند . وی در پرتو مبارزه و جهاد ، اصول و مبانی انقلاب را به کل جهان صادر خواهد کرد و با سر و جان دعوت انقلاب را لبیک می گوید و نمی گذارد که انقلاب به دست نااهلان بیفتد .

" وصیت اینجانب به آن طایفه از روحانیون و روحانی نماها که با انگیزه های مختلف با جمهوری اسلامی و نهادهای آن مخالفت می کنند و وقت خود را وقف براندازی آن مینمایند و با مخالفان توطئه گر و بازی گران سیاسی کمک وگاهی بطوری که نقل می شود با پولهای گزافی که از سرمایه داران بیخبر از خدا دریافت برای این مقصد می کنند ، کمکهای کلان می نمایند ، آن است که شماها طرفی از این غلط کاری ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم ببندید " . (وصيت نامه روح الله)

دانشجوی مسلمان شاهد فتنه های کوفیان و گردن کشی مدعیان دین در طول تاریخ بوده است . فتنۀ کوفیان در قبال مولایش را دیده ، غربت امامش را لمس کرده و شهادت آن چراغ هدایت و سفینۀ نجات را مشاهده کرده است . فتنه جویان را خوب می شناسد . آری ،معاویه ها و عـــمر و عاص ها ، ابو موسی اشعری ها، عایشه ها ، عبیدالله بن زیاد ها، طلعه ها و زبیرها را خوب می شناسد .

"وصیت من به نویسندگان و گویندگان و روشنفكران و اشكال تراشان وصاحب عقدگان آن است كه به جای آنكه وقت خود را در خلاف مسیرجمهوری اسلامی صرف كنید و هرچه توان دارید در بدبینی و بدخواهی وبدگویی از مجلس و دولت و سایر خدمتگزاران به كار برید و با این عمل كشورخود را به سوی ابرقدرتها سوق دهید ، با خدای خود یك شب خلوت كنید و اگربه خداوند عقیده ندارید با وجدان خود خلوت كنید و انگیزه باطنی خود را كه بسیار می شود خود انسانها از آن بیخبرند بررسی كنید ، ببینید آیا با كدام معیار و باچه انصاف خون این جوانان قلم قلم شده را در جبهه ها و در شهرها نادیده می گیرید "(وصيت نامه روح الله)

فریاد همیشگی دانشجوی آزادیخواه این است : ای خواب رفتگان! ای غفلت زدگان! بیدار شوید استکبار در کمین است و منافق در لباس دوست تخم فتنه می کارد . باید خود را آماده کنیم و این پرچم را که نماد ظلم ستیزی و عدالت خواهی و حق طلبی است به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عجل الله) بسپاریم و بدانیم که همواره شهدا به نظاره مان ایستاده اند.                                                                             

"نصیحت مشفقانه ی من به شما نوجوانان و جوانان داخل و خارج آن است که از راه اشتباه برگردید و با محرومین جامعه که با جان و دل به جمهوری اسلامی خدمت می کنند متحد شوید و برای ایران مستقل و آزاد فعالیت نمایید تا کشور و ملت از شر مخالفین نجات پیدا کند ".(وصيت نامه روح الله)

کوله بار دانشجوی مسلمان عبرتی است به وسعت تاریخ همۀ عبرت آموزان ، از صدر اسلام تا عصر غیبت.

در عصر غیبت مولایش شاهد خیزشی بوده است که بنیاد های استکباری را در هم ریخته و معادلات جهانی را بهم زده است. آری کوله بار او به وسعت همۀ تاریخ است.

" در جهان حجم تحمل زحمتها و رنجها و فداکاریها و جان نثاریها و محرومیتها مناسب حجم بزرگی مقصود و ارزشمندی و علوّ  رتبه ی آن است " . (وصيت نامه روح الله)

مقصـــد او مدینۀ فاضله ای است که در پرتو جهاد ، انتظار و پیروی از خط مقام عظمای ولایت شکل خواهد گرفت و زمینه ساز ظهور حجت خدا  خواهد بود تا وعدۀ الهی تحقق یابد و صلح و آرامش به جهان روي بنمايد.

" آن روزی که انشاالله تعالی مصلح کل ظهور نماید ، گمان نکنید که یک معجزه شود و یک روزه عالم اصلاح شود ".(وصيت نامه روح الله)

و همواره در سنگر علم و دانش، تقوی، معنویت به مبارزه و جهاد ادامه خواهد داد تا ظهور مولایش حضرت صاحب العصر و زمان (عجل الله) راببیند.  ان شاء الله

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ دوشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دانشگاه جامع علمي كاربردي به مناسبت 16 آذر ، روز دانشجو بيانيه اي صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، در اين بيانيه آمده است : یاد و خاطره شهید احمد قندچی،شهید مصطفی بزرگ نیا و شهید شریعت رضوی در اذهان دانشجویان مسلمان این مرز و بوم هماره نماد عدالتخواهی و آزاد اندیشی جامعه دانشگاهی در مبارزه با استکبار و استعمار جهانی به ویژه امریکای جنایتکار است . یاد و خاطره ای که نشانگر تاثیر عمیق تعالیم اسلامی و اندیشه های ناب محمدی(ص) در روح و جان جوانان این سرزمین است . واقعه شانزدهم آذر زمانی به وقوع پیوست که صدای رسوایی تفکر و اندیشه غربی  و همچنین سرسپردگی رژیم پهلوی به آمریکا و اذناب آن ، روح و روان دانشجوی مسلمان و عدالتخواه این کشور را به شدت آزار می داد . دانشجویی که با تاسی از تعالیم ناب اسلام وسیره ائمه اطهار(ع) هرگزنمیتوانست سلطه ظلم رژیم پهلوی وامریکای جنایتکار، برمقدرات کشور وسرمایه های بی کران آن را نظاره گر باشد . هرچند از این واقعه که به حق سرآغاز جنبش دانشجویی است سال هامی گذرد ولی هرگز گذشت زمان غبار فراموشی برآن ننشانده است .

این واقعه به حدی روشنگرانه است که دانشجوی ولایت مدار ایرانی، با شناخت عمیق از سیاستهای استعماری غرب و به ویژه امریکا، توانسته در سایه رهبری حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای، نقشه های شوم آنان را نقش بر آب نماید . امروزه حضور دانشجویان در عرصه های مختلف علمی و تحقیقاتی به ویژه فناوری هسته ای و دستاوردهاي فضايي ، خود گواه این مدعا است .

دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن بزرگداشت روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و امام شهیدان،  جامعه دانشگاهی کشور را به همدلی، یکپارچگی و وحدت ملی در سایه سار ولایت مطلقه فقیه دعوت می نماید و سربلندی ،عزت و پیشرفت ایران اسلامی را ازحضرت حق تعالی خواستار است.

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ دوشنبه شانزدهم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعلام زمان ثبت نام در آزمـون دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان ثبت نام در آزمون دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، ثبت‌نام داوطلبان اين آزمون ها از روز یکشنبه 27 دي ماه آغاز و تا روز شنبه 3 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام از طریق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org انجام مي شود.

همچنين آزمون پذیرش دوره‌های کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در روز جمعه 14 اسفند ماه سالجاري توسط سازمان سنجش به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ پنجشنبه دوازدهم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
زمان مهمان شدن و انتقال دانشجويان مراكز تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردي در نيمسال دوم سال تحصيلي 89-88 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار معاون نظارت و سنجش دانشگاه اظهار داشت : جهت انتقال و مهمان شدن ،

۱) ارايه فرم تكميل شده دانشجو به شوراي آموزشي مركز مبداء تا 10 آذرماه ،

۲)بررسي در شوراي آموزشي مركز مبدا و اعلام نتيجه تا 17 آذرماه ،

3)ارايه فرم تاييد شده مركز مبداء به شوراي آموزشي مركز مقصد تا 25 آذرماه ،

4)بررسي در شوراي آموزشي مركز مقصد و اعلام نتيجه تا 8 دي ماه

5)و انجام امور اداري و آموزشي تا زمان پايان ثبت نام انجام مي شود.

 

 دكتر كشتكار پيرامون زمان انتقال به تهران دوره هاي ترمي اظهارداشت :

*ارايه فرم تكميل شده دانشجو به مركز مبدا تا 17 آذرماه ،

*بررسي در مركز مبدا و اعلام نتيجه تا 25 آذرماه ،

*ارائه فرم تكميل شده مركز مبداء به مركز مقصد تا 2 دي ماه ،

*بررسي در مركز مقصد و اعلام نتيجه تا 8 دي ماه ،

*جمع آوري و ارسال فرم ها توسط مركز آموزشي مقصد به دبيرخانه شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص دانشگاه از طريق اتوماسيون اداري تا 16 دي ماه ،

*اعلام نتايج توسط شوراي آموزشي و كميسيون موارد خاص دانشگاه  تا 14 بهمن ماه

*و انجام امور اداري و آموزشي تا پايان زمان ثبت نام انجام مي شود.

 

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود : تقاضاي تغيير رشته و انتقال توام با تغيير رشته دانشجويان ، فقط در تابستان هر سال قابل بررسي است و زمان بندي مربوطه در موعد مقرر اعلام مي شود.

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه هفتم آذر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی برنامه درسی کاردانی ناپیوسته علمي كاربردي انيميشن را در جلسه 143 بررسی و تصویب کرد.


ادامه مطلب
[ یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

مشاهده نتايج

اطلاعیه سازمان سنجش آمـوزش کشوردرباره اعلام فهـرست اسامی پذیرفتـه شدگان نهایـی کد رشته های متمرکز و فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت  کدرشته محل های دارای مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی پذیرش دوره های کاردانی علمی- کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی ـ  کاربردی مهرماه سال 1388

       با حمد و سپاس به درگـاه خداوند متعال و ضمـن آرزوی مـوفقیت برای کلیه داوطلبان عزیز، بدین وسیله فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز و فهرست اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول رشته های نیمه متمرکز پذیرش دوره های کاردانی علمی- کاربردی پودمانی مهر ‎‌ماه سال 1388 به شرح زیر اعلام و برحسب مورد، نظر داوطلبان را به موارد زیر معطوف می دارد:

الف ) براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هریک از رشته های تحصیلی گرو های آموزشی دوره های کاردانی علمی- کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی-‎کاربردی مهرماه سال 1388، از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده اند و براساس اولویت کدرشته  محل های انتخابی و ظرفیت‎های تخصیص داده شده  به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان اعلام می‌گردد.

        کلیه پذیرفته شدگان لازم است در یکی از روزهای سه‎شنبه مورخ5/8/88 لغایت پنج‎شنبه مورخ 7/8/88  با در دست داشتن مدارک مشروحه زیر و با توجه به کدرشته محل قبولی، به نشانی تعیین شده در جدول شماره 33 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، به مرکز آموزشی ذیربط مراجعه  نمایند.  ضمناً شروع کلاس‎ها متعاقبا به اطلاع خواهد رسيد.

ب ) مدارک لازم برای ثبت نام:

-1تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

-2  اصل و تصویرگواهی‌نامه پایان تحصیلات متوسطه یا گواهی معتبر دیپلم.

تبصره: همه پذیرفته شدگان باید قبل از ثبت‌نام فارغ‌التحصیل شده باشند.

-  3اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده  است (در قالب فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، ممهور به مهر و امضاء رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل).

4-4قطعه عکس 4×3 تمام رخ، تهیه شده در سال جاری.

-5گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقـام مسـئول محل کار (در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش )، تصویـر آخـرین فیش حقوقی یا حکم کارگزینی یا قرارداد همکاری و اصل آنها جهت تأیید (برای پذیرفته شدگان شاغل)

-6  اصل و تصویرکارت پایان خدمت، کارت معافیت دایم پزشکی یا کفالت یا کارت معافیت دایم زمان صلح با فرم کامپیوتری ( برای آقایان).

-7 گواهی اشتغال به کار و حکم کارگزینی از یگان مربوط برای شاغلین نیروهای مسلح.

ج ) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته های نیمه متمرکز، برای كدرشته ‎محل‎هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای سه‎شنبه مورخ5/8/88 لغایت پنج‎شنبه مورخ 7/8/88  با در دست داشتن مدارک لازم برای  ثبت‎نام مطابق مندرجات بند (ب) و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره 33 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش، به مرکز آموزشی ذیربط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش، به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

         ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشته های نیمه متمرکز می رساند که پس از اعلام نتیجه مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول شدگان نهایی متعاقباً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اعلام خواهد شد

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه دوم آبان ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

پيام رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي

به مناسبت شانزدهمين سالروز تاسيس اين دانشگاه

 مقام معظم رهبري:

مجموعه اي كه براي اشتغال كار مي كند بايد مثل اتاق جنگ دفاع مقدس كه شب و روز نمي شناخت كار كند.


ادامه مطلب
[ شنبه هجدهم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

برگزيدگان جشنواره ملي علمي ـ كاربردي از تسهيلات بنياد نخبگان برخوردار مي‌شوند

دبير اجرايي چهارمين جشنواره ملي علمي كاربردي گفت: در صورت تصويب، برگزيدگان جشنواره ملي علمي كاربردي از تسهيلات بنياد نخبگان برخوردار مي‌شوند.


ادامه مطلب
[ جمعه هفدهم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعطای وام خود اشتغالی و کارآفرینی به فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان خوزستان از طریق صندوق مهر امام رضا(ع) فراهم گردیده است.

شرایط متقاضیان دریافت تسهیلات وام به فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی-کاربردی در سال 1388 

...


ادامه مطلب
[ چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

طی برنامه تعیین شده از طرف مدیرکل محترم نظارت و ارزیابی و دبیر شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه توسط ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی خوزستان و معاون و کارشناسان واحد استانی از مراکز آموزش هواشناسی و جهادکشاورزی اهواز بازدید بعمل آمد. در این بازید از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی و قسمت های آموزشی این دو مرکز بازدید گردید.


این بازدید ها به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید و جهت اعطاء یا تمدید دوره ها و رشته های جدید به مراکز آموزش انجام می گیرد و این بازدید ها در هفته جاری و آینده از تمام مراکز آموزش در استان انجام خواهد گرفت.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی - واحد استان خوزستان

[ چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

زمان و نحوه پرينت كارت شركت در آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد:

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، كارت هاي شركت در اين آزمون براي كليه داوطلبان از روز دوشنبه 20مهرماه با مراجعه به پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به پرينت كارت خود اقدام نمايند. داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي مي بايست از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 17 روز پنج شنبه 23 مهرماه به حوزه هاي‌ رفع نقص كارت كه در پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور اعلام شده ، مراجعه نمايند. ضمناً براساس برنامه زماني پيش بيني شده ، آزمون جامع وارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 24مهرماه در 30 شهرستان مختلف كشور برگزار مي شود. آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص شده است. ضمناً ساير اطلاعات در برگه راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته است قابل پرينت و دريافت مي‌باشد. لازم به ذكر است ‌واحد پاسخگويي‌غيرحضوري‌ سازمان سنجش آموزش كشور همه‌روزه‌ به غير از ايام تعطيل آماده ‌پاسخگويي ‌به ‌سوالات‌ مي‌باشد. لذا داوطلبان‌ در صورت‌ نياز مي‌توانند با شماره ‌تلفن هاي‌ 99-88923595 به‌ طور مستقيم‌ با روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند. 

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه لطفاً کلیک نمایید 

(یا به ادامه مطلب مراجعه نمایید)

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی


ادامه مطلب
[ دوشنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

  قابل توجه كليه متقاضيان ثبت نام پذيرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني مهرماه سال 1388

به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام پذيرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني مهرماه سال 1388 دانشگاه جامع علمي كاربردي مي‌رساند، برای خرید کارت اعتباری ثبت نام پذيرش در دوره کارداني علمي-کاربردي پودماني مهرماه سال 88 دانشگاه مي توانند به لينك ذيل مراجعه نمايند.

لينك سايت

 منبع خبر : سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه چهارم مهر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

  ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي آغاز شد

 ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از امروز شنبه 28 شهريورماه آغاز وتا روز جمعه 3 مهرماه ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، متقاضيان مي بايست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور ، دفترچه های ثبت نام را دریافت نموده و به صورت اينترنتي از طریق پايگاه الكترونيكي  سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

پذیرش در دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی بر اساس معدل کل دیپلم و با توجه به اولویت‌های بومی و غیربومی ، سهمیه شاغل ، آزاد و ایثارگر انجام می‌شود. همچنين داوطلبان مرد مي بايست داراي كارت پايان خدمت يا معافيت باشند.لازم به ذكر است پذیرش دوره هاي كارداني علمي كاربردي پودماني در 139 كدرشته ، 1801 كدرشته محل ، 398 مركز آموزش علمي كاربردي ، 30 استان و 150 شهر در سراسر كشور انجام مي پذيرد . 

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

سایت سازمان سنجش آموزش کشور

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام پذيرش در دوره کارداني علمي-کاربردي پودماني مهرماه سال 88 دانشگاه جامع علمي-کاربردي اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام پذيرش در دوره کارداني علمي-کاربردي پودماني مهرماه سال 88 دانشگاه جامع علمي-کاربردي اینجا را کلیک نمایید

[ دوشنبه سی ام شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

در چهارمين جشنواره ملي علمي ـ كاربردي، دانشجويان نمونه دانشگاه جامع  علمي ـ كاربردي معرفي مي‌شوند

  درچهارمين جشنواره ملي علمي كاربردي ، دانشجويان دانشگاه جامع  علمي كاربردي معرفي و تقدير مي شوند.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

ثبت‌نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي از 28 شهريورماه آغاز مي‌شود

 ثبت نام دوره هاي كارداني پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز شنبه 28 شهريورماه آغاز وتا روز جمعه 3 مهرماه ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

نشست هم‌اندیشی اساتيد و نخبگان دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي برگزار مي‌شود

نشست هم انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه جامع علمي كاربردي با عنوان وظایف اساتید دانشگاه در قبال نظام از دیدگاه مقام معظم رهبری سه‌شنبه 24 مهرماه در محل سازمان مركزي دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار مي شود.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

نتيجه تاييد شركت داوطلبان درآزمون جامع و ارزيابي حرفه ­اي پودماني مهرمـاه سال 1388 اعلام شد.

کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون جامع و ارزیابی حرفه ­ای پودمانی مهرماه سال 1388 از روز چهارشنبه مورخ 25/6/88 می ­بايست به آدرس http://azmoonjame.uast.ac.ir  مراجعه نموده و در بخش "مشاهده و پرینت اطلاعات"، با استفاده از "کد رهگیری" و "شماره شناسنامه" ، نتیجه تایید يا عدم تاييد شرکت در آزمون فوق را مشاهده نمایند. شايان ذكر است مسئولیت تایید يا عدم تاييد شرکت داوطلبان در آزمون مذكور به عهده مرکز آموزشي ذیربط می ­باشد. نتايج فوق قطعي بوده و هيچگونه تغييري امكان‌ پذير نمي ‌باشد.

ضمنا تاريخ توزيع كارت ورود به جلسه آزمون متعاقبا از طريق سازمان سنجش آموزش كشور اعلام خواهد شد.

منبع خبر : سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

التماس دعــا

[ چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعلام تقويم آموزشي نيمسال اول و دوم سال تحصيلي 89-88 دانشگاه جامع علمي - كاربردي

 تقويم آموزشي دوره هاي ترمي و پودماني دانشگاه جامع علمي كاربردي براي نيمسال اول و دوم سال تحصيلي 89-88 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار، معاون نظارت وسنجش دانشگاه با اعلام اين خبر اظهار داشت: در نيمسال اول سال تحصيلي89-88 ، ثبت نام و انتخاب واحد در روزهاي 28 الي 31 شهريورماه انجام مي شود و شروع كلاس ها اول مهرماه خواهد بود. دكتر كشتكار افزود : زمان حذف و اضافه 15و16 مهرماه و حذف اضطراري ويژه دوره هاي ترمي 18 آذرماه انجام مي شود. معاون نظارت وسنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه گفت : پايان كلاس ها 24 دي ماه و امتحانات 28دي تا 12 بهمن ماه برگزار مي شود.

دكتر كشتكار افزود : در نيمسال دوم سال تحصيلي 89-88 ، ثبت نام و انتخاب واحد در روزهاي 18 تا 21 بهمن ماه انجام مي شود وزمان شروع كلاس ها 25 بهمن ماه خواهد بود. وي تصريح كرد: زمان حذف و اضافه 11و 12 اسفندماه و حذف اضطراري ويژه دوره هاي ترمي 23 ارديبهشت ماه 89 انجام مي شود. معاون نظارت وسنجش دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت: پايان كلاس ها 27 خردادماه 89 و امتحانات اول تا 15 تيرماه 89 برگزار مي شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

*** این ابلاغ به تمام مراکز علمی کاربردی است و اینکه مراکز علمی کاربردی چقدر نسبت به این تقویم درست و منظبط عمل کند، بحث دیگری است.

*** دیگه الان چارچوب کلی دست همه هست، خودتون می دونید که چه باید بکنید و چقدر وقت دارید، چطور برنامه ریزی کنید.

پیروز و سربلند باشید

التماس دعا

[ جمعه سیزدهم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

در چهارمين جشنواره ملي علمي ـ كاربردي، از مراكز نمونه دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي تقدير مي شود

درچهارمين جشنواره ملي علمي كاربردي ، از مراكز نمونه تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردي تقدير مي شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، مهندس غلامرضا كريمي نژاد ، مديركل نظارت وارزيابي دانشگاه و دبير كميته انتخاب مركز نمونه چهارمين جشنواره ملي علمي كاربردي در اين باره اظهار داشت : انتخاب مراكز نمونه دانشگاه جامع علمي كاربردي با اهدافي چون بهبود و ارتقاي كيفيت آموزش هاي علمي كاربردي ، تشويق مراكز آموزشي به ارتقاء ، تضمين كيفيت و استاندارد سازي در اجراي دوره هاي علمي كاربردي ، اشاعه فرهنگ استاندارد و توجه به كيفيت در مراكز آموزشي ، ايجاد جو رقابتي سالم در ميان مراكز آموزش علمي كاربردي ، معرفي و انتخاب مراكز آموزشي نمونه در بخش هاي دولتي ، عمومي و خصوصي و شناساندن وضعيت مراكز به جامعه دانشگاهي و نظام آموزش علمي كاربردي انجام مي شود.


ادامه مطلب
[ سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

به اطلاع كليه داوطلبان آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني مهر 1388 مي رساند:

 داوطلباني كه تاكنون موفق به پرداخت شهريه آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي پودماني مهرماه 1388 نشده اند، مي‌بايست به مركز آموزشي خود مراجعه و نسبت به دريافت فيش پرينت شده از مركز مربوط اقدام نمايند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ شنبه هفتم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

مهلت ثبت نام در آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي پودماني مهر ماه سال 1388 دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي تمديد شد.

 دانشگاه جامع علمي- كاربردي بدين‌وسيله‌ به‌ اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون جامع و ارزيابي حرفه­اي پودماني مهرماه سال 1388مي‌رساند، به منظور فراهم آوردن تسهيلات لازم براي آن دسته از داوطلباني كه تاكنون براي ثبت­نام اقدام ننموده­اند ترتيبي اتخاذ گرديده است تا مهلت ثبت­نام تمديد گردد. لذا داوطلبان مي­توانند تا ساعت 24 روز دوشنبه 9/6/88 با مراجعه به سامانه آزمون جامع و ارزيابي حرفه­اي پودماني به آدرس http://azmoonjame.uast.ac.ir نسبت به ثبت­نام اينترنتي در آزمون مذكور اقدام نمايند.

لینک بخشنامه دفتر آزمون به كليه واحدهاي استاني/موسسات/ مراكز مجري دوره‌هاي پودماني در خصوص نحوه پرداخت فيش بانكي آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي مهرماه 1388

بخشنامه،پیوست

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ شنبه هفتم شهریور ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دانشجویان پودمانی که در حال فارغ التحصیل شدن می باشند و با اعلام نمرات ترم گذشته در جرگه فارغ التحصیلان قرار می گیرند، جهت شرکت در آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای نظام پودمانی، پیگیر اخبار مرتبط باشند تا خدایی ناکرده، از این بابت متضرر نشوند و از آزمون های مرتبط جا نمانند.

پیش از این اطلاعیه مربوط را در وبلاگ ثبت شده بود که با توجه به اهمیت این موضوع بار دیگر شما عزیزان را به مشاهده آن دعوت می کنم.

برای مشاهده پست مرتبط با نحوه ثبت نام در آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های کاردانی علمی - کاربردی (نظام پودمانی) در مهر ۱۳۸۸ اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود فایل حاوی جدول مواد آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای دوره های کاردانی علمی - کاربردی پودمانی (گروه صنعت) اینجا کلیک کنید.(می توانید فایل  pdf. مورد نظر را دانلود نمایید)

[ شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

پانزدهمین گردهمایی مدیران واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 26 تا 28 مرداد ماه سال جاری با حضور دکتر حسین بلندی رئیس دانشگاه ، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مدیران واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهر سنندج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، این گردهمایی با محورهایی چون، سند توسعه راهبردی دانشگاه ، نقش آموزش های علمی کاربردی در برنامه پنجم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، شوراهای مشورتی استانها ، اشتغال و آموزشهای علمی کاربردی ، فعاليتهاي فرهنگي و انجمن های علمی دانشجویی ، آیین نامه شوراهای مشورتی دانشجویان و آموزش پرسنل به میزبانی واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان کردستان برگزار می شود.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دومين دوره مسابقات سراسري ربو كاپ سما

 دومين دوره مسابقات سراسري ربو كاپ سما به ميزباني آموزشكده فني و حرفه اي سما شيراز از 4 الي 6 آذر ماه سال جاري برگزار مي گردد اين مسابقات در دو سطح دانش آموزي و دانشجويي در ليگهاي مين ياب، تعقيب خط پيشرفته، شبيه ساز امداد فوتبال،امداد گر بعلاوه تعقيب خط و امدادگر دانش آموزي و فوتبال دانش آموزي برگزار مي گردد.اطلاعات بيشتر در سايت مسابقات به نشاني www.samarobocup.ir موجود مي باشد. همچنين شماره تماس 9- 07116363105 آماده پاسخگويي به متقاضيان است.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

خودباوري، شجاعت و ايثاراز ويژگي هاي اصلي دانشجويان دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي است

دانشجويي و فرهنگي دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: خود باوري ، شجاعت و ايثار از ويژگي ها ومشخصه هاي اصلي دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي است.

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر علي اصغر جعفري ، معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه با بيان اين مطلب در مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي كاربردي سراسر كشور در شهر تبرير افزود: شعار اصلي اين دانشگاه خود باوري ، شجاعت وايثار مي باشد واين خصلت ها در دانشجويان اين دانشگاه در سراسر كشور نمود بيشتري دارد. وي همچنين با اشاره به برگزاري نخستين المپياد  فرهنگي ورزشي دانشجويان دختردانشگاه جامع علمي كاربردي اظهار داشت : برگزاري اين المپياد آغاز يك كار بزرگ مي باشد واميد داريم در سالهاي آتي با بار فرهنگي بيشتري آنرا برگزار كنيم. معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: هر ساله المپياد ورزشي اين دانشگاه برگزار مي شودكه يك سال المپياد ورزشي مختص پسران ويك سال نيز براي دختران برگزارمي شود البته براي سال بعد هنوز تصميم گيري نشده واستانها مي توانند دراين رابطه داوطلب برگزاري المپياد شوند.

دكتر جعفري همچنين از اعطاي وام خود اشتغالي به دانشجويان اين دانشگاه خبر داد وافزود: اين نوع وام تا سقف 5 ميليون تومان به دانشجويان واجد شرايط داده مي شود.

در ادامه مراسم رييس واحد استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي در استان  آذربايجان شرقي از تاسيس پرديس اين دانشگاه در شهرتبريز خبر داد. مهندس يحيي حبيب زاده  افزود:  ايجاد يك پرديس دانشگاهي ضرورتي است كه امروز وجود آن براي اين واحد دانشگاهي احساس مي شود به همين جهت در تلاشيم تا احداث آنرا بزودي با همكاري مسئولان كشوري واستاني آغاز كنيم. وي همچنين با اشاره به برگزاري نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي كاربردي افزود: دانشجويان اين دانشگاه شخصيت فرهنگي بالايي دارند وآن را در طول برگزاري رقابتها در تبريز به خوبي به نمايش گذاشتند. رييس واحد استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي در استان آذربايجان شرقي همچنين در پايان از ايجاد مجتمع فرهنگي ورزشي اين واحد دانشگاهي در آينده نزديك خبر داد.

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

گزارش تصويري مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي - كاربردي

نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي كاربردي، پس از6 روز رقابت با حضور بيش از هزار نفر ورزشكار از 23 واحد استاني، با قهرماني تيم استان تهران در شهر تبريز پايان يافت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، در اين مسابقات ، تيم استان كرمانشاه نايب قهرمان شد و تيم استان آذربايجان شرقي عنوان سوم را كسب كرد.

گزارش تصويري روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي از مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه را ملاحظه نماييد.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

فراخوان همايش زنان انقلاب اسلامي

 اين همايش با همكاري معاونت فرهنگي وزارت علوم، پژوهشكده مطالعات فرهنگي و اجتماعي اين وزارتخانه و مركز مطالعات فرهنگي و تحقيقات زنان دانشگاه تهران، در نيمه دوم آذرماه 1388 برگزار مي گردد.

علاقه مندان اعم از دانشجويان، اساتيد و همكاران مي توانند چكيده مقالات خود را تا تاريخ 30 مرداد ماه  1388 و اصل مقالات را تا تاريخ 18 مهرماه 1388 به دبيرخانه همايش به آدرس بزرگراه جلال احمد- پل نصر- دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران- طبقه پنجم- صندوق 14395/444 و يا با پست الكترونيكي Cwsrut@gmail.com ارسال نمايند.

گزارش اقدامات شده بايد به مديريت امور فرهنگي دانشگاه ارسال گردد.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

فراخوان دومين دوره مسابقات ملي روباتيك خوارزمي ( تحت پوشش جشنواره جوان خوارزمي)

به منظور ارج نهادن به تلاش هاي ارزشمند پژوهشگران، فناوران و نوآوران جوان كشور (متقاضيان زير سي سال)، دومين دوره مسابقات ملي روباتيك خوارزمي در قالب يازدهمين جشنواره جوان خوارزمي با حضور معاون اول محترم رياست جمهوري ، مسئولان مملكتي ، اساتيد و انديشمندان داخلي در هفته پژوهش ( 25 آذر ماه 1388) برگزار خواهد شد. با توجه به اينكه ثبت نام اين دوره از مسابقات از طريق سيستم مكانيزه انجام مي شود، متقاضيان مي توانند به منظور كسب اطلاعات در خصوص نحوه ثبت نام در اين دوره از مسابقات به نشاني پايگاه اطلاع رساني www.robotic.khwarizmi.ir  مراجعه نمايند. شايان ذكر است مهلت ثبت نام و ارسال مدارك تا نيمه شهريور ماه 1388 تمديد شد.

جهت تكميل آرشيو مربوط و اطلاع رساني اطلاعات،‌ متقاضيان‌ مي بايست يك نسخه از مدارك خود را به دفتر امور پژوهشي ارسال نمايند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

بخشنامه دفتر آزمون در خصوص  بررسی تعريف شاغل، شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي، آدرس و شماره تلفن مراکز آموزش علمی ـ کاربردی جهت پذیرش در دوره های کاردانی  علمی- کاربردی پودمانی شهريورماه1388

 نظر به تهيه و تکميل دفترچه راهنماي پذيرش دوره هاي کارداني علمي ـ کاربردي پودماني شهريور ماه سال 1388، مقتضي است کليه مراکز آموزشي / موسسات مجري دوره هاي کارداني علمي - کاربردي تعريف شاغل، شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي، آدرس و شماره تلفن خود را ملاحظه نمايند.

شايان ذكر است درج عنوان مركز آموزشي در فهرست فايل پيوست، به منزله اختصاص دوره به آن مركز نمي‎باشد و اطلاعات مذكور صرفا جهت بررسي تعريف شاغل، شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي، آدرس و شماره تلفن اعلام گرديده‎ است. مراكز مي‎بايست در صورت نياز به اصلاحات، مراتب را  به صورت مکتوب، حداکثر تا پايان ساعت اداري روز دوشنبه مورخ 12/5/88 به دورنگارهای شماره 88804107 و 88809045 ارسال نمايند. بديهي است پس از تاريخ فوق هيچ گونه مسوليتي در اين خصوص متوجه اين دانشگاه نمی ‎باشد.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

زمان مهمان شدن ، انتقال و تغيير رشته دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر اصغر كشتكار معاون نظارت و سنجش دانشگاه اظهار داشت : در راستای اجرای ساختار تشکیلاتی شورای آموزشی دانشگاه جامع علمي كاربردي ، این معاونت نسبت به طراحی فرم های انتقال ، میهمان ، تغییررشته و انتقال توام با تغییررشته اقدام نمود که طی دو بخشنامه جداگانه به تمامی واحدهای استانی و مراکز استان تهران ابلاغ شده است.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

نخستين المپياد ورزشي دانشجويان دختر دانشگاه جامع علمي كاربردي با قرائت پيام نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي و با حضور استاندار آذربايجان شرقي و رييس دانشگاه جامع كاربردي در شهر تبريز افتتاح شد.

گزارش تصويري روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي از مراسم افتتاحيه المپياد را ملاحظه نماييد


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

 سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور وابسته به وزارت كار و امور اجتماعي در نظر دارد عناوين طرح هاي پژوهشي ملي خود در سال 1388 را به مرحله اجرا درآورد لذا از كليه محققان و اساتيد دانشگاه جامع جهت اجراي اين امر دعوت به عمل مي آيد.

شايان ذكر است فرم پروپوزال پژوهشي در سايت سازمان به نشاني www.irantvto.ir  لينك دفتر پژوهش و برنامه ريزي بارگذاري شده است.همچنين ، مهلت ارسال پروپوزال تا تاريخ 15/5/1388 مي باشد.

 منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

 قابل توجه کلیه داوطلبان آزمون جامع و ارزيابي حرفه­اي دوره­هـای  کاردانی علمی- کاربردی پودمانی

نظر به اینکه دانشگاه در آستانه برگزاری آزمون جامع و ارزیابی حرفه‌ای پودمانی در تاريخ 24/7/88 می‌باشد و با توجه به تغيير روند ثبت­نام در اين آزمون، مقتضي است داوطلبان متقاضي شركت در اين آزمون كمال دقت را در مطالعه بندهاي زير به عمل آورند:

1)   ثبت­نام از داوطلبان واجد شرايط شركت در آزمون فوق صرفا از طريق سامانه ثبت‌نام اينترنتي آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي به آدرس: http://azmoonjame.uast.ac.ir انجام خواهد شد.

2)    داوطلبان واجد شرايط مي‌بايست پس از مطالعه دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون جامع و ارزیابی حرفه‌ای پودمانی مهرماه 88 كه از سامانه ثبت‌نام اينترنتي فوق الذكر قابل download مي­باشد، شخصا نسبت به ثبت مشخصات فردي و آموزشي خود از روز يك­شنبه مورخ1/6/88 لغایت شنبه مورخ 7/6/88  اقدام نمايند.

تذكر مهم: صرفا دانشجویانی که تا تاریخ 7/6/88، کلیه پودمان‌های آموزشی را با موفقیت گذرانده و داراي معدل كل پودمان‌ها ­باشند، مجاز به شركت در آزمون جامع هستند.

3)   داوطلبان جهت دريافت نام كاربري و رمز عبور و اطلاعات آموزشي مورد نياز جهت ثبت­نام اينترنتي شامل شماره داوطلبي بدو ورود، تاريخ فراغت از تحصيل، معدل كل پودمان­ها و سال پذيرش در دانشگاه مي‌بايست از تاريخ11/5/88 به مركز آموزشي خود مراجعه نمايند.

4)   وجه ثبت­نام در آزمون مذکور 500/59 ریال (پنجاه و نه هزار و پانصد ریال) می­باشد که داوطلبان می­بایست پس از ثبت­­نام اينترنتي و دريافت شناسه پرداخت از طريق سامانه ثبت‌نام، این مبلغ را به حساب سیبا شماره 2178699003006  به نام " تمرکز وجوه درآمد اختصاصی دانشگاه" واریز نمایند و اصل فیش را به مرکز آموزشی مربوط ارایه و تصویر آن را تا زمان دریافت گواهی فارغ‌التحصیلی نزد خود نگه دارند. لازم به ذكر است جهت واريز هزينه آزمون، درج شناسه پرداخت روي فيش بانكي الزامي است.

5)   داوطلبان صرفا پس از تاييد مركز مربوط مجاز به شركت در اين آزمون مي‌باشند. لازم به ذكر است متقاضيان مي­­توانند با استفاده از كد رهگيري و شماره شناسنامه خود از روز سه شنبه 24/6/88 نتيجه تاييد يا عدم تاييد شركت در آزمون را از طريق سامانه ثبت‌نام اينترنتي آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي مشاهده نمايند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اوجی دیگر به سوی ملکوت، جان از زمین کنیدم و پرواز کردیم؛

روح جوان ما، زمین گیرنمی شود، آرام نمی نشیند تا از سرچشمه معرفت و هستی بنوشد؛ آن هم در ماه خدا؛

با همت مدیریت امور فرهنگی دانشگاه جامع علمی- کاربردی؛

بزرگترین مراسم اعتکاف دانشجویی کشور برگزار خواهد شد

 

چهارمین دوره مراسم معنوی اعتکاف دانشجویی دانشگاه جامع علمی - کاربردی در ایام البیض سنه 1430 هجری قمری با حضور بیش از چهار هزار نفر از دانشجويان نظام علمی- کاربردی در سراسر كشور برگزار خواهد شد.

دکتر علی اصغر جعفری معاون دانشجویی- فرهنگی دانشگاه جامع علمی - کاربردی با اعلام این خبر افزود: امسال این مراسم از 15 تيرماه سال جاری هم‌زمان با 13 رجب با حضور دانشجويان نظام علمی- کاربردی در سراسر كشور برگزار خواهد شد.

جعفری افزود، میزان استقبال دانشجویان نظام علمی کاربردی از این مراسم معنوی بسیار زیاد است، با این حال با همت مدیریت امور فرهنگی دانشگاه، در "روزهای سپید" بزرگترین مراسم اعتکاف دانشجویی سراسر کشور در نظام علمی – کاربردی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشجویان علاقمند به شرکت در این مراسم معنوی در سراسر کشور  می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی- کاربردی به آدرس http://www.uast.ac.ir/files/etekaf ثبت نام نمایند، اضافه کرد: با تأکیدات و عنایت ریاست محترم دانشگاه اعتکاف دانشجویان نظام علمی- کاربردی در 30 استان کشور با برنامه منسجم و مرکزی برگزار خواهد شد.

 

نشاني واحدهاي استاني

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی

[ شنبه سیزدهم تیر ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

هر ساله جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه دانشـگاه جامـع علـمی - کاربردی در سطح کشور برگزار می شود؛ چند نفر از شما عزیزان از این رقابت پر هیجان آگاه هستید؟ چه مقدار آگاهید که امسال هقتمین دوره این رقابت در پاییز ۱۳۸۸ برگزار می گردد؟؟ 

نمی دانم چگونه است که این روایت برپا شده بود: معدل برای دانشجویان پودمانی مهم نیست! چگونه بوده است که دانشجویان پودمانی این مرکز کم اهمیت انگاشته شده اند؛

معرفی دانشجویان نمونه كشوري سال‌های گذشته دانشگاه، خلاصه‌ای از سوابق علمی- اجرایی ایشان توجه داشته باشید.

[ یکشنبه دهم خرداد ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

وزير علوم ، تحقيقات و فناوري :

دانشگاه جامع علمي كاربردي ، ركن سوم آموزش عالي كشور مي باشد

وزير علوم،تحقيقات وفناوري در پيامي به اولين همايش اثر بخشي آموزش هاي علمي كاربردي در بخش صنعت ومعدن ، دانشگاه جامع علمي كاربردي را ركن سوم آموزش عالي كشور دانست.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، در پيام دكتر زاهدي ، به اين همايش آمده است : بدون تردید پس از انقلاب اسلامی  در عرصه دانش و پژوهش گام‌های بلندی برداشته‌ایم که یکی از دستاوردهای بزرگ علاوه بر گسترش کمی و کیفی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، توسعه تحقیقات و درخشش نخبگان ایران اسلامی در عرصه‌های جهانی است.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دومين جشنواره ملي حركت با شعار

" انجمن‌هاي علمي- دانشجويي  و ارتباط با صنعت و جامعه"

برگزار شد!

 دومين جشنواره ملي حركت ويژه آثار و دستاوردهاي علمي، تحقيقاتي، كارآفريني انجمن‌هاي علمي- دانشجويي دانشگاه‌ها و مؤسسات سراسر كشور از تاريخ دوشنبه 21/2/88 لغايت 23/2/88 در محل دانشگاه تهران برپا شد.

افتتاحيه جشنواره: روز دوشنبه مورخ 21/2/88- رأس ساعت 9 صبح- دانشگاه تهران- محل برپايي نماز جمعه

اختتاميه و اهداي جوائز: چهارشنبه مورخ 23/2/88- رأس ساعت 10 صبح- دانشگاه تهران- تالار علامه اميني- با حضور مقام عالي وزارت، رياست محترم دانشگاه جامع علمي-كاربردي و مسئولين وزارت علوم

زمان و مكان برگزاري نمايشگاه دستاوردها:‌ 21/2/88 لغايت 23/2/ 88– محل برگزاري نماز جمعه دانشگاه تهران

سهم مرکز آموزشی ما در این جشنواره چقدر بوده است؟

[ چهارشنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

پيام تسليت دانشگاه جامع علمي- كاربردي به مناسبت درگذشت آیت ا... بهجت (ره)

 دانشگاه جامع علمي- كاربردي طي پيامي رحلت آيت ا... بهجت(ره) را تسليت گفت.

در اين بيانيه آمده است: رحلت جانگداز مرجع عالیقدر عالم تشیع، حضرت ايت ا... بهجت (ره)، جامعه امت اسلامي بويژه  شیعیان جهان را داغدار كرد.

بدون ترديد جامعه دانشگاهي كشور در كنار ديگر اقشار جامعه، همواره وامدار دانش، عرفان و تعاليم ارزشمند ايشان خواهند بود.

آنچه كه مسلم است، بركات وجودي ايشان همچنان بمانند سرمايه‌اي گرانقدر،‌ راه گشاي جامعه اسلامي، بويژه ايران عزيز خواهد بود.  

دانشگاه جامع علمي- كاربردي این مصیبت بزرگ را به مقام عظماي ولايت، بيت محترم آن مرحوم و تمامي مسلمانان جهان تسلیت می گوید و از خداوند منان علوّ درجات را براي ايشان خواستار است.

منبع خبر: دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ چهارشنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

 دكتر حسين بلندي، رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي، در پيامي روز معلم را به كليه مدرسان مراكز علمي كاربردي سراسر كشور تبريك گفت

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، در پيام رييس دانشگاه آمده است: گشايش عرصه­هاي نوين علمي تنها با كوشش عالمانه و انديشه خردورز آنانكه علم و عمل را توامان سرلوحه كار خويش قرار داده­اند، پديد مي­آيد.

موفقيت‌هاي امروز اين دانشگاه با قريب 320 هزار دانشجو، 20هزار مدرس و 168 هزار دانش آموخته كار‌آفرين، مرهون تلاشهاي تمامي همكاران نظام علمي كاربردي مي‌باشد. از اين‌رو وظيفه خود  مي‌دانم در آستانه فرارسيدن 12 ارديبهشت، سالروز شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري و روز معلم، از تلاش­هاي خستگي ناپذيرتان در بالندگي و شكوفايي اين مرز و بوم در عرصه­هاي علم و عمل سپاسگذاري نموده و اين روزفرخنده را به جنابعالي تبريك و تهنيت عرض نمايم.

 در سايه الطاف الهي، تلاش مقدستان پايدار، انديشه­تان بلند و نامتان پرآوازه باد

مبنبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ جمعه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

برگزاري كارگاههاي آموزشي فرآيند تشكيل و تكميل پرونده دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي

 كارگاههاي آموزشي فرآيند تشكيل و تكميل پرونده دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي برگزار مي شود .

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، دكتر سيد محسن احمدي نژاد ، مدير كل امور دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي با اعلام اين خبر اظهار داشت : در طول سال 1387، 8 كارگاه آموزشي در 15 استان ، با حضور 294 نفر از كارشناسان اموردانش آموختگان 196 مراكز آموزش علمي كاربردي برگزارگرديد . وي افزود : اين كارگاهها با هدف يكسان سازي رويه تشكيل و تكميل پرونده دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي در جهت تسريع روند صدور گواهينامه هاي موقت انجام مي شود .  

 مدير كل اموردانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي در ادامه اظهار داشت : از ديگر اهداف تشكيل اين كارگاهها بررسي وضعيت مراكز و تفويض امور مربوط به صدور گواهينامه هاي موقت به مراكز علمي كاربردي مي باشد ، در اين راستا امور مربوط به بررسي پرونده ها و صدور گواهينامه موقت به واحد هاي استاني آذربايجان شرقي ، خراسان رضوي و چهارمحال و بختياري و همچنين به مركز آموزش علمي كاربردي جهاد دانشگاهي تفويض گرديده است. دكتر احمدي نژاد افزود : اين فرايند در آينده نيز در مورد سايرمراكزعلمي كاربردي كه موفق به كسب استاندارهاي مورد نظر دانشگاه جامع علمي كاربردي شوند ، ادامه خواهد داشت. مدير كل امور دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه اظهار داشت : تا پايان خرداد ماه سال جاري كليه كارشناسان مراكز مجري آموزش علمي كاربردي تحت پوشش اين كارگاهها قرار مي گيرند.

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کابردی

[ شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه دانشجویان عزیز، بدین وسیله فهرست اسامی قبول‌شدگان آزمون جامع و ارزیابی حرفه‌ای پودمانی اسفندماه سال 1387اعلام می‌گردد. بديهي است در خصوص انجام مراحل فارغ‎التحصيلي، موضوع از طريق مركز آموزشي مربوط قابل پيگيري مي‎باشد.

 مشاهده نتايج

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

سایت سازمان سنجش آموزش کشور:

جهت مشاهده نتايج آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دوره هاي کارداني علمي - کاربردي پودماني مورخ اسفند ماه 1387
اینجا را کلیک نمایید.

[ چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

دانشگاه جامع علمي كاربردي، فرصت هاي جديد شغلي ايجاد مي كند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر حيدر علي شايانفر ، معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در نشست مشترك مديران كل تعاون استانها و رؤساي واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اين مطلب اظهار داشت : در آستانه چهارمین دهه ­مبارک و غرورآفرین پیروزی انقلاب اسلامی و پس از گذشت سی­سال پرافتخار، انقلاب شكوهمند اسلامي موجب شد كه روحيه خودباوري دانشجویان و جوانان کشور تقويت شود و به اين باور برسند كه به دست خود و بدون وابستگي به بيگانگان و اجانب مي‌توانند كشورشان را اداره كنند و به سوي تمدن‌سازي اسلامی حركت كنند. دكتر شايانفر افزود : اعتماد به نفس، خود باوری، سخت­کوشی، نوانديشي و خوداتكايي انديشمندان و متخصصان ايراني سبب شد تا اين انقلاب با قدرت و صلابت بيش از پيش، در مسير توسعه و فناوري‌هاي پيشرفته امروزي قرار گيرد كه به برخی از آنها نظیر فناوری چرخه سوخت هسته‌ای وتکنولوژی پرتاب ماهواره­ها می­توان اشاره نمود.

وي در ادامه گفت :  در این راستا دانشگاه جامع علمی ­کاربردی که مولود مبارک و پرخیرو برکت انقلاب اسلامی می­باشد برای تربیت نیروهای متخصص دارای مهارت در صنعت، اقتصاد، کشاورزی، هنر، مدیریت، خدمات و سایر بخش­های تخصصی کشور همت گماشته و تربيت افراد خلاق، جسور، مبتكر، فرصت‌جو، خطر‌پذير و اهل تلاش و پشتكار و در یک کلمه کارآفرین را در سرلوحه كارهاي خود قرار داده است و سعی در تغیير نگرش از آموزش­های صرفاً نظری به آموزش­های علمی و کاربردی و تقویت این رکن را در جهت رفع معضل بیکاری دانش­آموختگان دانشگاه­ها در دستور كار خود قرار داده است.

دكتر شايانفر در ادامه اظهار داشت : دانشگاه جامع علمی­کاربردی در راستای اجرای فرمایشات گهربار مقام­ معظم رهبری در تحقق سیاست­های کلی اصل 44 قانون اساسی و همچنین سند چشم‌انداز توسعه جمهوری اسلامی ایران و برنامه توسعه چهارم و براساس سیاست­های دولت کریمه نهم و به منظور حمایت از توسعه وگسترش تعاونی­های دانشجوئی و دانش­آموختگان این دانشگاه و سایر دانشگاه­ها و باتوجه به رسالت بسيارمهم وزارت­تعاون به عنوان متولی تعاون و اشتغال تعاونی­ها در اقتصاد کشور، همکاری مشترک و ارزنده­ای را با وزارت تعاون در جهت ایجاد اشتغال پایدار و مولد انجام داده که پس از برگزاری جلسات متعدد در سطح معاونین محترم وزارت تعاون و هیات­ریئسه دانشگاه در قالب شورای اشتغال و فناوری دانشگاه جامع علمی­کاربردی و جلسه مشترك دانشگاه و وزارت تعاون در ستاد مركزي دانشگاه جامع با حضور معاونين تحقيقات ، آموزش و كارآفريني وزارت­ تعاون و مديركل ترويج و مشاركت­هاي مردمي و 9 نفر از مديران كل استان‌هاي وزارت تعاون و اعضاي هيأت­رئيسه و مديران 9 واحداستاني دانشگاه، الحمد... در  14 اسفندماه تفاهم­نامه همکاری مشترک بين وزارت‌تعاون و دانشگاه امضا شد و با تشکیل شورای­هماهنگی در تهران اقدام به تشکیل کمیته­های استانی با عضویت مدیرکل تعاون، ریس بنیاد توسعه کارآفرینی و رئیس واحداستانی دانشگاه جامع در تمام استان­ها نمود ،  این کمیته­ها موظف شدند تا براساس پتانسیل­های استانی، ضمن بررسی راه­های ایجاد فرصت­های شغلی نسبت به تشکیل تعاونی­های دانشجویی و حمایت از دانش­آموختگان علمی­کاربردی بپردازند.

 

 

 معاون پژوهشي دانشگاه جامع علمي كاربردي در خاتمه گفت : امید است از دستاوردهای این جلسه مهم که به جرات باید گفت برای اولین بار در کشور و با این سطح وسیع  و با حضور وزراي تعاون و علوم، مدیران­ارشد ستادی و استانی و دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می­شود ، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای دانش‌آموختگان نظام آموزش‌عالی کشور باشد.

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

فلسفه وجودي دانشگاه جامع علمي كاربردي كارآفريني است 

رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت : فلسفه وجودي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، كارآفريني است.

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر حسين بلندي، رييس دانشگاه در نشست مشترك مديران كل تعاون و روساي واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان مطلب فوق اظهار داشت : دانشگاه جامع علمي كاربردي همواره وظيفه اصلي خود را كارآفريني مي‌داند و در ابتداي هر اقدامي در دانشگاه جامع علمي كاربردي بحث كارآفريني و اشتغال مطرح است به طوري كه براي  تصويب رشته‌هاي علمي كاربردي ، رشته‌اي مصوب مي شود كه چشم‌انداز اشتغال‌زايي مناسبي داشته باشد.

رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد بر اين‌كه نياز به بازار كار در جامعه است كه دانشگاه جامع را به سوي طراحي رشته‌هاي جديد و فعاليت در زمينه آنها سوق مي‌دهد، افزود: دانشگاه جامع علمي كاربردي دانشگاهي براي شكستن سد كنكور و بالابردن خروجي‌هاي وزارت علوم نيست بلكه وظيفه اين دانشگاه ارايه تخصص و دانش به اندازه كافي در سطح جامعه است.

وي با بيان اين‌كه براي ايجاد هر شغل 100ميليون تومان هزينه لازم است،‌ اظهار داشت: دانشگاه‌ها در تمام دنيا در 3 بخش فعاليت مي‌كنند،‌ بخشي به آموزش‌هايي مي‌پردازد كه در مرزهاي دانش حركت مي‌كنند و به مسائل روز مي‌پردازند ، ‌بخشي دانشگاه‌هايي هستند كه به ارتقاي سطح علمي كشور مي‌پردازند و وظيفه بخش ديگري از دانشگاه‌ها اشتغال‌زايي و به روز كردن شاغلان است.

وي با تأكيد بر اين‌كه توسعه امروز كشور مرهون بكارگيري محصولات دانشگاه‌هاي كشور است،‌ اظهار داشت: دانشگاه جامع علمي كاربردي 708 برنامه درسي دارد و تمام برنامه‌هاي درسي دانشگاه جامع علمي كاربردي يك بار مجوز فعاليت دارد و در صورت مناسب بودن بازار كار و نياز جامعه مجدد مجوزفعاليت مي‌گيرد.

رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد بر اين‌كه بازنگري برنامه‌هاي درسي در دستور كار دانشگاه جامع علمي كاربردي قرار دارد، گفت: تعداد قابل توجهي از برنامه‌هاي درسي دانشگاه جامع علمي كاربردي بازنگري شده و بقيه برنامه‌هاي درسي نيز در دستور بازنگري قرار دارند

وي با اشاره به ماموريت‌هاي مختلف دانشگاه ها، گفت:‌ دانشگاه جامع علمي كاربردي دانشگاهي با وظيفه صدور مدرك نيست و به آمار افزايش دانشجو و خروجي‌ها توجه ندارد بلكه دانشگاه وظيفه دارد به بحث ارائه تخصص و بحث اشتغال بپردازد.

دكتر بلندي با تاكيد بر توسعه و تقويت دانشگاههايي كه به موضوع كارآفريني، اشتغال و به روز رساني دانش توجه دارند ، افزود: از شاخصه‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي در سالهاي اخير، افزايش بالاي فعاليت‌هاي مشترك‌ دانشگاه با سازمانهاي مختلف بوده است كه در اين ميان وزارت تعاون در اين بين يكي از پوياترين دستگاه‌ها در بحث همكاري و تعامل به شمار مي‌رود.

رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اينكه تعاون با عدالت گره خورده است، تصريح كرد: اگر با پيشينه‌اي كه اصل 44 نسبت به بخش تعاون ترسيم كرده و فرصت‌هاي مناسبي كه به وجود آورده پيش برويم بخش تعاون به سهم 25 درصدي و جايگاه خود خواهد رسيد.

دكتربلندي در ادامه از تشكيل هزار تعاوني با عضويت 20 هزار نفر از دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه جامع علمي كاربردي در سال 88 خبر داد و گفت: ‌همچنين در راستاي كمك به مراكز آموزشي و توسعه علوم، برنامه ريزي‌هاي متعددي داشته‌ايم و بحث كارورزي در دانشگاه‌ها را گسترش داده‌ايم ، در اين زمينه با توجه به مطالعات امكان سنجي و تهيه طرحهاي جامع ملي و استاني، براي گسترش تعاوني‌ها به ويژه در زمينه‌هاي توليد، طرح‌هاي مختلفي را طراحي و تدوين كرده‌ايم كه اگر با يكديگر مرتبط شوند تاثير بسيار موثري خواهند داشت.

دكتربلندي در پايان خاطرنشان كرد: ايجاد بانك اطلاعاتي و خدمات مشاوره‌اي ‌بكارگيري محصولات دانشگاهي، تربيت نيروهاي انساني براي تصدي مسئوليت در بنگاه‌هاي اقتصادي، بازنگري در شيوه‌ها و وظايف اجرايي و تصويب دوره‌هاي كارداني ترمي پودماني تعاون و كارآفريني مديريت تعاون از اهم برنامه‌هاي پيش بيني شده دانشگاه جامع علمي كاربردي است.

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ پنجشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

مرکز آموزش علمي کاربردي پيام شهرکرد اولين کنفرانس بين المللي کسب و کار و آينده اشتغالزايي لينوکس و نرم افزارهاي متن بازرا برگزار مي نمايد

 مرکز آموزش علمي کاربردي تعاوني پيام شهرکرد با همکاري دانشگاه صنعتي شريف و دانشگاه اصفهان همايش کسب و کار و آينده اشتغالزايي لينوکس و نرم افزارهاي متن باز را باحضور نمايندگان LPI خاورميانه برگزار مي نمايد.اين کنفرانس با هدف بررسي جايگاه نرم افزارهاي متن باز و لينوکس در دانشگاه ها ، دستاوردهاي لينوکس براي جامعه ، معرفي مداک LPI  ،ميزان اشتغالزايي و کسب در آمد، آشنايي با کسب و کار لينوکس و نرم افزارهاي متن باز دوازدهم اسفندماه سال جاري در شهرکرد برگزار مي گردد. در اين همايش اساتيد برجسته داخلي و خارجي دانشگاه حضور داشته و به مرور يافته هاي خود در زمينه نرم افزارهاي متن باز خواهند پرداخت..علاقه مندان جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بيشتر مي توانند به پايگاه الکترونيکي طرح ملي نرم افزارهاي آزاد به آدرس WWW.FOSS.IR مراجعه نمايند. گفتني است مرکز آموزش علمي کاربردي پيام شهرکردبه عنوان تنها مرکز آموزش عالي در استان چندين سال پياپي اقدام به برگزاري همايش ها و کنفرانس هاي تخصصي در حوزه نرم افزارهاي متن بازنموده که مورد توجه علاقه مندان اين حوزه واقع شده است .

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

فراخوان دومين جشنواره ملي حركت

ويژه آثار و دستاوردهاي انجمن‌هاي علمي- دانشجويي

 به منظور ايجاد رقابت سازنده بين دانشجويان فعال انجمن‌هاي علمي- دانشجويي سراسر كشور، مستندسازي آثار و تولیدات علمی و كاربردي دانشجويان و همچنين معرفي و تقدير از انجمن‌هاي علمي برتر كشور، دومین جشنواره ملی حرکت با محوریت" انجمن های علمی- دانشجویی و ارتباط آن با جامعه و صنعت" توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همكاري دانشگاه جامع علمي-كاربردي بعنوان يكي از اركان اصلي اين جشنواره، در بخش‌هاي مختلف ذيل و با اعطاي جوائز ارزنده به منتخبان در ارديبهشت سال 1388 برگزار مي‌گردد.


ادامه مطلب
[ یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

نشست مشترك نمايندگان اشتغال و کارآفرينی واحدهاي استاني و مديريت فناوری دانشگاه با مسؤولين صندوق مهرامام رضا (ع)

 پيرو امضای تفاهم‌نامه اشتغال بين دانشگاه و صندوق مهر امام­رضا (ع) در راستای توسعه كارآفريني، اشتغال نيروهاي دانشگاه و حمايت از دانش‌آموختگان دانشگاه، مديريت فناوري در تاريخ 4/12/1387 اقدام به برگزاري كارگاه آموزشي و توجيهی برای کارشناسان اشتغال و کارآفرينی استان‌ها نمود. همچنين به منظور ايجاد هماهنگی بيشتر جهت اجرای تفاهم‌نامه در استان‌ها، پرسش و پاسخ بين نمايندگان صندوق و واحدهاي استاني دانشگاه و نيز بحث و تبادل نظر پيرامون راهکارهای اجرايي، جناب آقاي مهندس نجفي سرپرست محترم اداره معاملات و تسهيلات صندوق، جناب آقاي مهندس ديانت­پور معاون محترم اشتغال ايشان و جناب آقاي حدادي كارشناس اشتغال صندوق حضور داشتند و موضوعاتی چون مفاد تفاهم­نامه، تعهدات دانشگاه و صندوق، توزيع استانی و شهرستانی اعتبارات و شرايط پرداخت وام به متقاضيان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 

 آقاي مهندس عطارنيا مدير محترم فناوري، ضمن ابراز خرسندي به مناسبت عقد اين تفاهم­نامه و ايجاد شرايط همكاري با صندوق مهرامام رضا(ع) و حمايت از دانش‌آموختگان نظام علمي­كاربردي درجهت به فعل رساندن ايده­هاي اشتغالزاي خود، هدف از برگزاري كارگاه آموزشي را آشنا شدن هرچه بيشتر مسؤولين امر اشتغال در واحدهاي استاني با قوانين و مقررات صندوق، شرايط ضروري متقاضيان و طرح­هاي ايشان و تلاش به منظور جذب كامل اعتبارات استان‌ها اعلام نمود.

 آقاي مهندس نجفي و آقاي مهندس ديانت­پور با اعلام رضايت از عملكرد دانشگاه جامع علمي‌كاربردي در تحقق اهداف تفاهم­نامه پيشين در سال 1385 و ضمن ارائه توضيحات كامل در خصوص نحوه اجرايي شدن تفاهم‌نامه جاری به كليه سوالات نمايندگان واحدهاي استاني پاسخ دادند.

همچنين ايشان در خصوص بندهای مختلف دستورالعمل اجرايي اين تفاهم‌نامه به شرح پيوست توضيحاتی برای اطلاع عموم دانش‌آموختگان درخواست‌کننده وام‌های خوداشتغالی صندوق مهر رضا (ع) ارايه نمودند.

دستورالعمل اجرايي تفاهم‌نامه صندوق با دانشگاه جامع علمي- كاربردي

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

 

[ یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

مديريت فناوري دانشگاه جامع علمي كاربردي از اعطاي تسهيلات به طرح‌هاي اشتغال‌زايي، خوداشتغالي و كارآفريني در قالب انجمن‌هاي علمي- دانشجويي خبر داد

 

آقاي مهندس عطارنيا مدير فناوري و دبير شوراي اشتغال و فناوري دانشگاه در زمينه فعاليت‌هاي صورت گرفته در ارتباط با تشويق دانشجويان عضو انجمن‌هاي علمي، نظام علمي‌كاربردي جهت تهيه و تدوين طرح‌هاي اشتغال‌زايي و كارآفريني اعلام نمودند: در راستاي گسترش فرهنگ كارآفريني، دانشگاه جامع علمي كاربردي در سال 1386 از طريق ايجاد كميته اشتغال و فناوري به مجموعه اعضاي انجمن‌هاي علمي كه طرحي خوداشتغالي، اشتغال‌زايي و يا كارآفريني (طرح تجاري) تهيه و تدوين نمايند به‌نحوي كه طرح مذكور اين قابليت را داشته باشد كه در صورت تحقق منجر به توسعه اشتغال مولد و پايدار گردد، تا سقف پنج ميليون ريال تسهيلات در قالب يك طرح ‍‍پژوهشي پرداخت مي‌نمايد.

آقاي مهندس احمد عطارنيا در ارتباط با اشتغال‌زايي و كارآفريني در انجمن‌هاي علمي ادامه دادند: انجمن‌هاي علمي دانشجويي تشكل‌هايي هستند كه بر اساس توافق و مشاركت داوطلبانه گروهي از افراد كه در يك رشته يا به صورت ميان رشته‌اي داراي تخصص و مهارت مي‌باشند، شكل مي‌گيرد. انجمنهاي علمي داراي فعاليت‌هايي در عرصه‌هاي علمي، پژوهشي، آموزشي، ترويجي و كارآفريني بوده و بر مبناي آيين‌نامه انجمن‌های علمی دانشگاه تشكيل و بر مبناي اساسنامه داخلي خود فعاليت مي‌كنند. اين انجمن‌ها به‌واسطه ماهيت دانش‌‌محور خويش امكان ايجاد تشكل‌هاي اشتغال‌زا، توسعه كارآفريني و اشتغال مولد را دارند.

ايشان در ارتباط با فعاليت‌هاي كميته اشتغال و فناوري انجمن‌هاي علمي و دانشجويي افزودند: در كميته اشتغال و فناوري مصوب گرديد كه، تا پايان سال 1387 از هر انجمن علمي و از هر مركز علمي كاربردي يك طرح پذيرفته‌شده و مبلغ مذكور در دو مرحله پرداخت شود. براين اساس كميته اشتغال و فناوري از ميان 96 طرح ارسال‌شده به دبيرخانه كميته پس از بررسي و رتبه‌بندي طرح‌ها در جلسات متعدد كارگروه‌هاي تخصصي كارشناسي كميته و بررسي مجدد طرح‌ها در جلسه‌هاي متوالي كميته اشتغال و فناوري در نهايت 24 طرح مورد پذيرش قرار گرفت و جهت انعقاد قرارداد به معاونت پشتيباني معرفي گرديد.

وي در ادامه خاطرنشان شدند: دانشجويان علاقمند به ارائه طرح‌هاي اشتغال‌زا مي‌توانند پس از عضويت در انجمن علمي، مركز خود جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت فرم‌هاي مخصوص (فرم طرح‌هاي اشتغال‌زا) به سايت اينترنتي دانشگاه بخش انجمن‌هاي علمي مراجعه نمايند و بعد از تكميل فرم‌ها، آن‌ها را از طريق مراكز علمي‌كاربردي به دبيرخانه كميته اشتغال و فناوري انجمن‌هاي علمي و دانشجويي ارسال نمايند.

منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

برگزاري نمايشگاه تصوير سازي انقلاب توسط دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي

  دکتر علی اصغر جعفری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه جامع علمي كاربردي اعلام کرد: دانشگاه جامع علمي كاربردي در راستاي اهداف راهبردي خود و با تأسي به آرمانهاي بنيانگذار نظام سربلند اسلامي ، نخستين جشنواره تصوير سازي ايثار را براي تجديد پيمان با ايثارگران عرصه هاي گوناگون انقلاب اسلامي برگزار مي نمايد.

وی افزود: این جشنواره به صورت  يك كارگاه تصوير سازي زنده ويژه دانشجويان مراكز آموزش ‏عالي علمي كاربردي استان  تهران برگزار می گردد ، دانشجويان هنرمند نظام علمي كاربردي مي توانند در رشته هاي گرافیک، تصویر ‏سازی، نقاشی و طراحی در اين جشنواره شركت نمايند. جعفری با اشاره به اینکه ‏دانشجويان متقاضی آثار هنری خود را  در روز بیست و دوم بهمن ماه به صورت زنده اجرا می نمایند، ادامه داد: ‏هر یک از مراکز آموزش عالي علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان تهران ‏كه داراي رشته گرافيك هستند، مي توانند یکی از مدرسین خود را به ‏عنوان عضو كميته داوري‏ به مدیریت امور فرهنگی معرفی نمایند.

وی اشاره کرد، ‏تکنیک آثار شامل اكرليك، مداد رنگي، سياه قلم است و زمان برگزاري جشنواره بيست و دوم بهمن ماه سال جاری از ساعت 9 صبح الی 12ظهر ‏خواهد بود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تصریح کرد، ‏پس از برگزاری جشنواره ، نمایشگاه مجازی از آثار دانشجویان در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه برگزار مي گردد ، لازم بذكر است كليه آثار دانشجويان شركت كننده در قالب يك كتاب الكترونيك منتشر و ‏در اختيار ايشان قرار خواهد گرفت.‏

وی درپایان اشاره کرد که به نفرات برگزیده جشنواره جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.

منبع خبر:وب سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

به مناسبت سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و  سال نوآوري و شكوفايي برگزار مي‌شود:

30 همايش علمي دانشجويي دانشگاه جامع علمي كاربردي در 30 استان كشور

 به مناسبت سال نوآوري و شكوفايي و همزمان با سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، 30 همايش علمي دانشجويي در سطح واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي و با همكاري انجمن‌هاي علمي دانشجويي دانشگاه در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر حسين بلندي رييس دانشگاه با اعلام اين خبر افزود : تاكنون 12 همايش علمي دانشجويي در سطح واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي كاربردي در استان‌هاي كردستان ، خراسان شمالي ، قزوين ، فارس، مركزي ، چهارمحال و بختياري ، مازندران ، همدان ، سمنان ، سيستان و بلوچستان ، تهران و بوشهر برگزار شده و اين سلسله همايش‌ها در سطح 18 واحد استاني ديگر دانشگاه نيز تا 20 اسفندماه ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

حضور فعال انجمن هاي علمي دانشگاه جامع علمي- كاربردي در نمايشگاه دستاوردهاي 30 ساله وزارت علوم، تحقيقات و فناوري

 دانشگاه جامع علمي- كاربردي حضوري فعال در نمايشگاه دستاوردهاي 30 ساله وزارت علوم داشت.

در اين نمايشگاه بيش از 10 مركز و موسسه آموزش عالي علمي- كاربردي به ارائه دستاوردهاي خود در زمينه هاي مختلف پرداختند.

مسوول دفتر انجمن هاي علمي دانشگاه جامع علمي- كاربردي ضمن بيان مطالب فوق ادامه داد: مراكز هلال، علامه طبرسي، غلات قائم، سماپران، پارس الكتريك، كوشاي تهران، ساپكو، داده‌پردازي، تراكتورسازي تبريز و ... حضوري پربار در نمايشگاه داشتند.

وي ادامه داد: در طول برگزاري نمايشگاه دكتر بلندي رئيس دانشگاه جامع علمي- كاربردي به همراه تني چند از معاونان و مديران دانشگاه و نيز مهمانان بلندپايه‌اي چون وزير علوم، تحقيقات و فناوري و معاونان وي از غرفه دانشگاه جامع علمي- كاربردي بازديد كردند.

به گفته وي دانشگاه جامع علمي- كاربردي پيش از اين و در طول سال جاري در جشنواره ملي حركت و جشنواره پژوهش هاي برتر شهري نيز حضور فعال داشت.

احمد دارابي در پايان ابراز اميدواري كرد با حمايت هاي دانشگاه و بويژه دفتر انجمن هاي علمي، زمينه حضور پربارتر و موثرتر انجمن هاي علمي دانشگاه در عرصه هاي علمي و پژوهشي، بيش از پيش فراهم گردد.

منبع خبر: وب سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی کشور

--->سئوال ۱: جایگاه انجمن های علمی در دانشگاه ما در نزد دانشجویان و مسئولین چگونه است؟

--->سئوال ۲: به چه میزان با مزایای انجمن های علمی دانشگاه جامع علمی - کاربردی آشنا هستید؟

--->سئوال ۳: آیا اعضای انجمن علمی گروه کامپیوتر را می شناسید؟ آیا تمایل به عضویت در شورای عمومی یا شورای مدیریت آن را داشته اید؟

--->سئوال ۴: به چه میزان با فعالیت های انجام شده توسط انجمن علمی گروه کامپیوتر آشنا هستید و از چگونگی اجرای آنها آگاهی دارید؟

--->سئوال ۵: شما در بازی پیشرفت علمی کشور چقدر نقش دارید؟ چه مقدار خودتان خواسته اید؟ چه مقدار موانع بر جلوی راه شما بوده؟ چند تا از موانع را رفع نموده اید؟

پیروز  و موفق باشید.

[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

در آستانه سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند  انقلاب اسلامي ،  رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي خبر داد:

راه‌اندازي 530 انجمن علمي دانشجويي در دانشگاه جامع علمي كاربردي

 هم اكنون بالغ بر 530 انجمن علمي دانشجويي در سطح مراكز علمي كاربردي سراسر كشور تشكيل شده كه در زمينه طرح‌هاي اشتغال‌زايي و كارآفريني، پروژه‌هاي تحقيقاتي كاربردي و برنامه هاي علمي اجرايي در رشته‌هاي تخصصي علمي كاربردي دانشگاه مشغول به فعاليت هستند و امكان تشكيل انجمن علمي دانشجويي در 3 زميه تخصصي در هر مركز علمي كاربردي وجود دارد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دكتر حسين بلندي رييس دانشگاه با اعلام اين خبر اظهار داشت : به منظور هدايت اعضاي انجمن‌هاي علمي به سمت ارائه طرح‌هاي اشتغال زا، شيوه‌نامه حمايت از طرح‌هاي اشتغال زاي انجمن‌هاي علمي دانشجويي در سال گذشته به تصويب هيات رئيسه دانشگاه رسيد ، براين اساس تا به حال بيش از 100 طرح    ‌اشتغال زاي اعضاي انجمن‌هاي علمي دانشجويي توسط كميته اشتغال و فناوري انجمن‌هاي علمي دانشگاه دريافت گرديده ، كه درحال بررسي در اين كميته و گروه‌هاي كارشناسي مرتبط با آن مي‌باشد.   


ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

تقدير از سه دانشجوي دانشگاه جامع علمي كاربردي

به عنوان دانشجويان نمونه كشوري

سه نفر از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي به عنوان دانشجوي نمونه كشوري برگزيده شدند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، مراسم تجليل از دانشجويان نمونه كشور در سال 1387 با حضور دكتر پرويز داوودي ، معاون اول رييس جمهور ، دكتر صادق واعظ زده ، معاون علمي رييس جمهور ، دكتر كامران باقري لنكراني ، وزير بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي ، دكتر محمد مهدي زاهدي ، وزير علوم ، تحقيقات و فناوري و دكتر حسين بلندي ، رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي در محل نهاد رياست جمهوري برگزار شد .

ادامه مطلب را مطالعه نمایید.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه دوم بهمن ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

اعلام اسامی پذیرفته­شدگان با استفاده از «آیین­نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره‎هاي تحصيلي بالاتر» در مقطع كارشناسي ناپيوسته ۸۷

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان عزیز، بدين‎وسيله دانشگاه جامع علمی- کاربردی فهرست اسامی پذیرفته­شدگان با استفاده از « آیین­نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره‎هاي تحصيلي بالاتر» جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته علمی- کاربردی سال 1387 این دانشگاه را اعلام و نظر پذیرفته­شدگان را به موارد ذیل جلب می­نماید:

1)     پذیرفته­­شدگان لازم است جهت ثبت­نام، هم­زمان با پذیرفته­شدگان آزمون سراسری علمی- کاربردی کارشناسی ناپیوسته سال 1387 در تاریخی که متعاقباً از طریق همین سایت، ویژه‌نامه پیک سنجش و یا نشریه جامع اعلام خواهد شد، به مراکز آموزش علمی- کاربردی مربوط و به آدرس­های مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره­های کارشناسی ناپیوسته مراجعه نمایند.

2)    چنانچه در هر مرحله از پذیرش (ثبت­نام، حین تحصیل در دانشگاه و ...) مشخص شود داوطلب حقایق را کتمان نموده و یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در آیین­نامه پذیرش نمی­باشد، از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

3)     این دسته از پذیرفته­شدگان مجاز به شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته علمی- کاربردی سال 1387 نمی­باشند.

4)   نتيجه پذيرش نهايي داوطلباني‎كه اسامي آنها در پیوست شماره (1) آمده است پس از استعلام از مراجع ذيربط از طريق همين سايت اعلام خواهد شد.‎‎‎ بديهي است اعلام اسامي اين داوطلبان به معناي پذيرش قطعي آنان نمي‎باشد. لذا نامبردگان مي‎توانند نسبت به شركت در آزمون كارشناسي ناپيوسته علمي- كاربردي سال 1387 مورخ 27/10/87 اقدام نمايند.

 

جهت مشاهده فهرست اسامی پذیرفته­شدگان اینجا را كليك نماييد

منبع خبر:سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

[ یکشنبه بیست و نهم دی ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

 نتایج آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی نيمه دوم بهمن ماه اعلام می شود.

سيزدهمین آزمون سراسري دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 27 دي ماه توسط سازمان سنجش آموزش كشور بطور همزمان در سراسر كشور با حضور 373 هزار نفر داوطلب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر حسین بلندی ، رییس دانشگاه ضمن بازدید از حوزه های برگزاری آزمون اظهار داشت : این آزمون در مقطع کاردانی در188 رشته ، 1318 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 76 هزار نفر  انجام شد. دكتر بلندي افزود : پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در 4 گروه صنعت در93 رشته و 551 کد رشته محل ، کشاورزی در 42 رشته و 308 کد رشته محل ، مدیریت و خدمات اجتماعی در 37 رشته و 351 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 16 رشته و 108 کد رشته محل انجام می شود .

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت : آزمون در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در 109 رشته ،657 کد رشته محل و ظرفیت پذیرش 34 هزارو500 نفر انجام شد.  دكتربلندي افزود : پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در 4 گروه صنعت در 45 رشته و 241 کد رشته محل ، کشاورزی در 28 رشته و 172 کد رشته محل ، مدیریت و خدمات اجتماعی در 15 رشته و 121 کد رشته محل و فرهنگ و هنر در 21 رشته و123 کد رشته محل صورت می پذیرد .

 رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت : نتایج آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور نيمه دوم بهمن ماه اعلام می شود.

 منبع خبر: سایت دانشگاه جامع علمی - کاربردی

 

[ یکشنبه بیست و نهم دی ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]

تاريخ‌ ، محل و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌كارداني‌، كارشناسي‌ پيوسته‌ و هم‌چنين‌ كارشناسي‌ ناپيوسته‌ دانشگاه‌ جامع‌ علمي‌ - كاربردي‌ سال 1387 اعلام شد.

(ادامه مطالب را بخوانید...)


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هجدهم دی ۱۳۸۷ ] [ ] [ کارشناس گروه - وامرزانی ] [ ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

مخاطب اصلی ابن وبلاگ دانشجویان کامپیوتر علمی-کاربردی شعبه جهاد دانشگاهی اهواز می باشند (اعم از دوره های ترمی و پودمانی).
پل ارتباطی بین دانشجویان و کارشناس سابق گروه کامپیوتر،پست الکترونیکی این وبلاگ و نظرهای شما در هر یک از پست ها می باشد.
امیدوارم این وبلاگ در این روزها هم به کارتان آید.
امکانات وب

Powered by WebGozar